1 2 3 4 5 6 7 8

Emel koca hocam

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. İlkin çok kızdığım bir üye idi bana attığı mesajdan ötürü sonra önyargı ile yaklaştığımı farkettim bana doğruları öğrettiğini gördüm sözlükte bu da beni ihya etti. (sözlüğü sevdiren üye)

   
 2. Mesajımla sizi kızdırdıysam özür dilerim, gözüme çok batan bir tespitte bulunmuştum sadece. Ancak size ya da başka bir yazara olumsuz bir yaklaşımım söz konusu olamaz. Yazmanın insana iyi gelici etkisinden faydalanmak üzere bir yıldır sözlükteyim. Sözlüğe katılan her kişi paylaşım sayısını arttıracağı için, yazmayı seven bizleri mutlu eder. Sözlüğün taze kanlara ihtiyacı olduğu da çok net bir gerçek. Bilmeden size ne öğrettim bilmiyorum ancak sözlüğü sevmeniz ve bunda bana da paye çıkarmanız hoşuma gitti. Teşekkür ederim.

   
 3. Estağfurullah inanın hoşuma gitti ben seviyorum bir kusurumu düzelten insanları sonuçta bir eksikliktir bunu düzeltmek benim için önemli bir yaklaşım Emel hocam teşekkür ederim.

   
 4. Bazen konu açarım munzurluk için hoşuma gidiyor bazen kendimi ve başkasına tebessümü yaşatmak.

   
 5. sözlükte sadece ikimiz mi varız acaba diye düşündüğüm yazardır. kalemin daim olsun.

   
 6. sözlükte sadece ikimiz mi varız acaba diye düşündüğüm yazardır. kalemin daim olsun.

   
 7. Bizim sözlüğümüz böyle butik bir sözlüktür. İlk başlarda çok aktif bir yer, bir sürü aktif yazar var zannedersiniz, sonra uzun sürmez, 3-5 yazarın aktif olarak yazdığını fark eder, durumu kabullenirsiniz. Siz de yeni katılan ve aktif yazmaya hevesli gördüğüm bir yazar olarak, yazdıkça yazar, sözlüğü hareketlendirirsiniz umarım, size de iyi yazmalar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam