1 2 3 4 5 6 7 8

emeklilere 100 lira zam verilmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Başbakan davutoğlu'nun açıklamasına göre 1000 liranın altında maaş alan emeklilerimize verilen ve seçimle ilgili olmzdığı da özellikle belirtilen, emeklinin fazlasını dz hak ettiği zamdır..

   
 2. uzun süredir konuşulan fakat ne hikmetse seçime sayılı günler kala gerçekleşen zamdır. muhtemeldir ki meydanlarda emekliye zam yaptık nidaları yükselecektir yinede güzel bir haberdir

   
 3. ülkemize yıllarca emek vermiş emeğini esirgememiş ve yılar sonra emekli olmuş rahat bir hayat yaşamayı hak etmiş ileri yaştaki insanlara reva görülmüş daha fazlası olması gerekn zamdır.

   
 4. keşke genel olsa diye düşünülen zam. seçim yaklaştıkça bu tarz haberleri duymaya alışacağız demektir. belki bir tanesinde bu tarz bir zammın herkes için geçerli olacağı belirtilir.

   
 5. ne yazık ki gerçekleşmesi pek de mümkün olmayan, sadece dikkat çekmek ve oy toplamak için dile dolanan haberdir.

  başı sıkışan siyasetçinin emeklileri diline dolaması da oldukça komiktir...

   
 6. Babamın hasretle beklediği zam...

   
 7. CHP nin seçim vaadiyle hükümetin yaptığı geç kalmış adımdır..CHP böyle devam etsin taşeron kadroya alınır asgari ücret 1.500 tl olur.sıfırcılar makamı terketmemek için şeytanla bile anlaşırlar...

   
 8. günümüz şartlarına ele alırsak iyi oranda yapılacak olan zamdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam