1 2 3 4 5 6 7 8

el kurutma makinesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. insanların toplu yaşam alanlarında, modern ve büyük alışveriş merkezlerinde lavaboya gidip çıkarken ıslak ellerini kurutmak için uzattıkları ve ılık hava üfleyen elleri çokda kurutmayan alettir.

   
 2. hiçbir işe yaramayan gereksiz bulduğum, sadece zaman kaybına neden olan makine. peçete ile kurulamak varken dakikalarca elini oraya tutanların boş vaktinin çok olduğunu düşünüyorum.

  soğuk havalarda, soğuk suyla elini yıkayanların kurulamak değil de ısıtıcı olarak kullanmaları daha mantıklı olabilir tabi.

   
 3. kağıt havlu candır dedirten başlık

   
 4. alışveriş merkezlerinde, otellerde rast geldiğimiz, elimize kurulamak isterken, bir türlü kurutamadığımız, makinanın durması ile sürekli elimizi uzatıp, çekmek zorunda kaldığımız, kağıt havlunun yerini tutamayan makina.

   
 5. artık hemen hemen her yerde var olan ellerimizi yıkadıktan sonra kuruma işlemini sağlayan elektrikli el makinesi.

   
 6. eli kurutmayan, nemli bir şekilde bırakan makina.

   
 7. Son yıllarda mikrop saçıyor oluşu ile gündemde olan kurutucu. Özellikle avm lerde cok fazla vakit geçiren insanların ciddiye almaları gereken bir tedbir. Kullanmayın. Çoluğunuza çocugunuza kullandırmayın. Zaten cocugun avm de ne işi var.

   
 8. AVM'rin peçete kullanmayarak tasarruf sağlamak için kullandığı aletlerdir. Ama bunu kullanırken neden sadece el için yüzünü yikayanlari dusunseydiniz azıcık.

   
 9. hijyenik değildir. kendi havlunu - kağıdını kendin taşı; hele şimdilerde.

   
 10. O kadar sabredemiyorum. Çok da gürültülü.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.