1 2 3 4 5 6 7 8

cüneyt özdemir

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. gülşen bubukoğlu ve türker inanoğlunun damadı

   
 2. "büyük insanların küçük hikayelerini konuşup durmaktan, küçük insanların büyük hikayelerine zaman ve takat kalmıyor, memleketi bu kilitliyor" diyen kalifiye gazeteci.

   
 3. dilberayla girdiği zorundamıyım konulu dialogla güldüren gazeteci

   
 4. Mhmet Ali Birand yolunda ilerleyen gazetecimiz

   
 5. anlatımını ve ses tonunu sevdiğim gazeteci

   
 6. konu ne olmuş nasıl olmuş bana kalmış dediğim ilk kim ne açmış ne yazmış diye merak ettiğim çalışkan mütevazi işinde taviz vermeyen yönleriyle taktire şayan haberci

   
 7. İlköğretimini Yükseliş Kolejinde, lise eğitimini ise Ankara Atatürk Lisesinde tamamlayan Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olan gazetecidir.zeynep inanoğlu ile evlidir.

   
 8. armağan Çağlayan'ın "Cüneyt özdemir bir haberi teklemeden sunarsa dişimi kıracağım" demesi üzerine "tamam, bunu düello olarak kabul ediyorum, seç bir dişini" diye cevap veren sempatik sunucu..

   
 9. kanal d ana haberin sunucusu .

  nedendir bilinmez anchorman olarak bir türlü ısınamadığım kişi. Teklemesi bir yana-rahmetli mehmet ali birand'ında dili sürçerdi ama bir sempatisi vardı- haberlere kattığı yorumlarda tam yeri tam zamanı olayını gerçekleştiremedigini düşündüğüm ve bizimle diğıılsınn dediğim spiker.

   
 10. soma da şehit ailelerinin yakınları için çelenk bırakmak istemeleri üzerine güvenlik görevlilerinin sert müdahalesi ile karşılamasını "burası dağ başı mı ki" diye tepkiyle karşılayan sunucu..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.