1 2 3 4 5 6 7 8

cumartesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dakikalar itibariyle pazar gününe girmiş olsak da bir sonraki günü yatış olarak geçirmeyi mümkün kıldığından olsa gerek cumartesiyi en sevdiği gün seçen tüm değerli yazarlara atfedilerek açılmış olan ve hala bu güne kadar neden açılmadığı manidar başlıktır.

   
 2. o gün çalışmayanlar için haftanın en rahat günü, çalışanlar için işlerin çok yoğun olmadığı, hafif ve rahat geçirilen keşke her iş günü böyle olsa dedirten hafta sonundaki iş günüdür.

   
 3. cumanın ertesi olan gündür . memurlar sever malumunuz tatil günüdür ve sonraki günün de tatil olması mutluluk vericidir. pazar gibi ertesini sendromla hatırlatmaz.

  severiz kendisini

   
 4. 3 adam'ın esprilerini izlerken diğer yandan sevilen bir insanla iletişerek geçirilen güzel günlerden biridir.

  uyku gelmek için sırnaşsa da hemen uzaklaştırılır ...Diğer yandan relaks ve huzurlu geçen günün tadına varılır.

   
 5. cuma'nın hatrına cuma ertesi denilen,aslında kendine ait bir ismi bile olmayan gündür.

   
 6. cumanın yorgunluğundan, pazarın pazartesi sendromu sıkıntısından uzak rahatça geçirilebilecek en güzel gündür. tam bağımsızdır...

  geç vakitlere kadar eğlenilebilir yada bol bol uyuyup dinlenilebilir. ertesi gün erken kalkma sıkıntısı yaşanmayacaktır ve bu nedenle özgürlüğün dibine vurmak için en ideal gündür.

   
 7. 3 ay içinde sorumlu olduğu tezi yazıp, bitirip, danışmana onaylatıp teslim edecek bünyeler için pek bir anlamı olmayan vasat gün. (ağlama efekti)

   
 8. Calisanlar icin haftanin cuma gunudur cumartesi.

   
 9. her gün iple çektiğimiz en tatlı tatil günüdür

   
 10. haftanın 7 gününden biri. cumærtesi..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.