1 2 3 4 5 6 7 8

çok neşeli olmanın sırrı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. insanların hepsinin bulamamasından dolayı bir kısmının mutsuz olduğu gerçek bir sırdır. bunun herkes için geçerli tek tarifi sabırdır. asık suratlıyken sabredilirse, o hal, neşeli olarak evrilecektir zamanla. neşeli olmanın sırrı mutlu olmaktan, mutlu olmanın sırrı da çikolatadan geçiyorsa, düz mantık neşeli olmanın sırrı çikolatadan geçmektedir. o zaman, evi çikolatayla dekore ederseniz çok neşeli olursunuz. ne kadar çikolata o kadar neşe.

   
 2. Hayatın birçok olumsuz etkisine rağmen gülümsemenin, etrafa pozitif enerji saçmanın nasıl becerildiği sorusunun cevabıdır.yaşam zaten yeterince karamsar anlar yaşatıyorken neşeli olmalı ve gülümsemeyi hiç terketmemeyi başarmak bir ayrıcalık olsa gerek.

   
 3. kişilik özellikleriyle ilintili durumdur. bazıları içi kan ağlarken bile güler ve neşesinden bir şey kaybetmez, bazıları ortada bir sorun yokken bile surat asar, kaş çatar. özel bir sırrı yoktur zannımca.

  kişiye göre değişen ve mutlulukla pekişendir.

   
 4. karakter meselesidir. kimi insan ne kadar sıkıntılı bir durumda olursa olsun etrafına bir şekilde gülen yüzle neşe saçmayı becerebilir. kimi insan da somurtkandır, ne olursa olsun bu tipleri neşeli görmek mümkün değildir. ancak sürekli çok neşeli olmanın da pek mümkün olduğunu sanmıyorum. kişi ne kadar bu konularda rahat olsa da illa ki bir anda mutsuz olması kaçınılmazdır bana göre.

   
 5. hiç bir şeyi kafaya takmayan insanların yaşadığı ve heves ettiğimiz durum.

   
 6. Başkalarıyla uğraşmamak

  Başkalarının ne dediğini önemsememek

  Modayı değil içine sineni takip etmek

  Kendine küçük hedefler koymak

  Olumsuzluk saçanlaedan uzak durmak

  Bol bol seyahat etmek

  Sağlıklı beslenmek

  Ve kahve, evet kahve mutluluk verir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam