1 2 3 4 5 6 7 8

çevresine ışık saçmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Pozitif Enerji dolu insanların, bulunduğu ortamın negatif atmosferini, gerek gülümsemesiyle gerek beden dili ve sözleriyle yükselterek, etrafındaki kişilerin de enerji dolu olmasını sağlaması, kişilerin mutluluk katsayısını arttırması, içlerini ferahlatması durumudur.

  İnsanların çevrelerinde yıldız gibi parlayan, gününü aydınlatan, moralinin düşük olduğu durumlarda düştüğü yerden kolaylıkla kalkmasını sağlayan, bu tarz ışık saçan kişilere her daim ihtiyacı vardır.

   
 2. her insanın mutlaka gönülden benimsemesi gereken ve her zaman yapması gereken davranış.

  herkes çevresine ışık; moral saçarsa karanlıkta ve üzgün kalmış insanlar bir nebze sorunlarını unutabilir, hayata olan bakışları pozitifleşmeye başlar.

  bazı insanlar ise kendisi nice karanlıklarda yaşıyor olsalar bile çevrelerine bunu hissettirmeyip etrafına moral motivasyon dağıtabilirler.

  son zamanlarda ne yazık ki toplumumuzda giderek artan bananeci zihniyet çevresine değil kendisine bile ışık saçamaz duruma geldi.

   
 3. ..

  Kocaman kocaman gülüşünü esirgemeyen, dinlendikçe sözleri şifa gibi gelen, her şeye iyi tarafından bakan, varlığı adeta güneş gibi olan kişi özelliği..

  ..

  Böylesi insan nadirdir artık.. Öyle ki çevremizde bulunan insanlar, var olan enerjimizi de maalesef tüketmektedir.. Gelip geçici dünya için değer mi sanki?? Azıcık gülümse azıcık insan sev..

  ..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.