1 2 3 4 5 6 7 8

bu stil benim

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tv 8 kanalında yayınlanan bu tarz benim yarışmasının yeni adı

   
 2. yokluğu varlığından daha mutlu edecek program.

   
 3. jüri üyeliğini nur yerlitaş, ivana sert ve kemal doğulu' nun yaptığı önceden show tvdeyken acun ılıcalı'nın tv8 kanalına transfer ettiği sunuculuğunu öykü serter' in yaptığı program. önceden ismi "bu tarz benim" iken isim yüzünden show tv ile mahkemelik olduktan ve mahkemeyi kaybettikten sonra bu adı almıştır.

   
 4. bu tarz benim in çin yapımı olan imitasyonu\çakması...

   
 5. eve gittiğimde açık olduğunu gördüğüm ve dellendiğim program.

   
 6. yarışmacıların kavga etmelerinden dolayı reyting alan programdır.

   
 7. ağzını yaya yaya konuşan, kavga etmekten başka vasfı olmayan, sinir bozucu yarışmacı Özden'in, elenmeden kıl payı kurtulmasıyla beni sinirlere boğan, adaletsiz olduğunu düşündüğüm yarışma. reyting uğruna iyice saçmaladılar.

   
 8. an itibariyle tekrarını izlediğim, geceleri televizyonda pek de bir şey olmamasından dolayı zorunlu kaldığım program.

  yarışmacıların tarzını komik ve garip bulduğum ve tavırlarıyla sinir olduğumdur.

   
 9. yapmacıklığın,samimiyetsizliğin doruk noktalara ulaştığı program.bu programı izlemek insana ne kazandırır? daha iyi giyinmeyi mi öğretir ?ya da Türk Kültüründen nasıl daha fazla uzaklaşılırı mı? televizyonlarda yayınlanan en gereksiz ve yararsız program bence.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam