1 2 3 4 5 6 7 8

bim'e giriş çıkışlarda iki kapı olması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. giriş neyse de çıkışlarda elleriniz doluyken çıkmanızın bi hayli zor olduğu ve mantığını hala çözemediğim bi durumdur. yaşlı teyzelerin elleriyle açamadıkları kapıyı ittirerek açmaya çalıştığı sırada yaptıkları dansı görünce yetenek sizsiniz be diye alkışlamak geliyor içimden.

   
 2. içerideki iklimlendirmeyi korumak için düşünülmüş bir uygulamadır. içerinin havası dışarıya dışarının havası içeriye minumum etki edecektir bu sayede. diye düşündüğüm entry yazarken kendimi bim pazarlama müdürü gibi hissettiğimdir.

   
 3. iki kapının girişte olduğunu çıkışta tek kapının olduğunu az önce bir arkadaşımın uyarmasıyla öğrendiğim kapılardır ve merağım daha da bir artmıştır, iklimlenme için yapıldıysa bu soğuk veya sıcak hava giriş kapısından ortamı etkiliyor da çıkıştan etkilemiyormudur çıkışta neden tek kapı vardır.

   
 4. sabah ekmeği getirip bırakması için iki kapıdan dıştakinin anahtarının fırıncıda da bulunmasından dolayı düşünülmüş olan ve bunu bugün öğrenen beni şaşırtmış durumdur.

   
 5. çıkışta tek kapı elde poşetlerle çıkmayı daha da zorlaştırmamak adına tek tutulmuş olabilir; girişteki çift ise en azından girişten olumsuz hava etkisini perdeliyordur.

   
 6. sebebini merak ettiğim ama akıl edip de çalışanlara sormadığım bir durum

   
 7. tüm mağazayı dolaştırmak amaçlı yapılmıştır. içerisi de labirent gibidir zaten.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.