Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

9 mayıs bursaspor-karabükspor maçı

paylaş araştır

1. avrupa ligine katılma hesapları yapan bursaspor ile ligde kalma savaşı veren karabükspor arasında oynanacak ve saat 16.00 da başlayacak olan maçtır.

bursasporda sarı kart cezaları sebebiyle ozan tufan, şener özbayraklı, aziz behich ve sakatlığı süren civelli forma giyemeyecek.

Gollü bir karşılaşma olmasını bekleniyor ama bursadaki eksiklere bakılınca yılmaz vuralın ekibinin de sürpriz yapması muhtemel olan maç.

2. geçen hafta Kasımpaşa'dan 5 yiyen bursa ile 90+6'da Cenk'in golü ile Beşiktaş'a kaybederek can çekişmeye başlayan karabük'Ün karşılaşması.

bahsedilen eksiklerden dolayı Bursa'nın galip gelemeyeceğini düşünüyorum.

3. Bursaspor un önündeki başakşehir i geçip Avrupa elemelerine katılması açısından, Karabük ün de mutlaka 3 puan alıp ateş hattından önümüzdeki haftalar uzaklaşabilmesi için son derece önemli bir maçtır..

4. Bursaspor'un galip gelemeyeceğini düşünmeme rağmen acayip oranda yanılmama sebep olan ve Bursaspor'un 7-1'lik üstünlüğü ile biten mücadele.

bu Anadolu takımlarını anlamak gerçekten çok güç.

üç hafta önce Fenerbahçe'ye kök söktüren bursaspor sonraki hafta Kasımpaşa'dan 5 yiyor ardından da geçen hafta Beşiktaş'ı oldukça zorlayan Karabük'e bu hafta 7 atıyor.

5. yılmaz vural'ın heykelinin dikildiği maç

6. Bursaspor un gol olup yağdığı ve maçı izleyenlerin de hak vereceği gibi Bursaspor dan Fernandao nun yıldızlaştığı, Karabük ün de bu futbolla artık lige tutunamayacağı anlaşılan maç..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.