1 2 3 4 5 6 7 8

33 yas

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Genç gruptan orta yaş grubuna kayan insan modeli.

  İnsanın hayatında çok önemli olan bir yaş kabul ediliyormus. Güneş her 33 yılda bir yeniden aynı yerden doğar ve kişinin doğduğu gündeki yükseliş seviyesine ulaşırmış.

  Yani bu 33 yıl içerisinde yaşadığınız kader döngüsünün benzerini yaşamanız olasıdır.

   
 2. hakkında bu değişik astroloji bilgisini öğrendiğim başlık ve yaş grubu. o yaşı görebilirseniz şanslısınız ama göremeden küt giderseniz yapacak bir şey yok dediğimdir.

   
 3. valla benim için çok ta değişiklik içermeyen yaş.-gülücük-

   
 4. Iki sene sonramı merak etmeme sebep olan başlık. Parantez içi bir not: umudum yok.

   
 5. 33 ten sonra kendimi neden daha yorgun ve yasli hissettigimin cevabini buldugum baslik.

  Cevapta basitmis aslinda; yaslanmisiz

   
 6. yaklaşık 10 yıl sonra beni karşılayacak olan yaş.

  ister inanın ister inanmayın ama benim yaşım 23

  (bir gözü pörtlek, dil çıkaran smayli)

   
 7. supporters dışında hiçbirimizin daha gelmediği yaş'tır(gülücük)

   
 8. supporters'in yaşını belli ettiği başlık. ama kendisine güven olmaz. malum kandıran yazardır. fakirim dedi 700 milyon dolar serveti çıktı. şimdi böyle diyor sonra başka çıkarsa şaşmamak lazım.

   
 9. Ne kadar genç yazarlarımız varmış dedirten baslik (gülensurat)

  Sayılı günlerim var benim nail olmaya bu yaşa.Sonrasında yeniden doğmuş gibi hissetmeyecegim kesin ama en azindan keyifli umutlarımla beklentim tavan.

   
 10. benim çoktan devirdiğim yaş. sırf memuriyette 25 yılı geride bıraktım. ama yaşın bir önemi yok. günümüzde artık 14 yaşında bir kız bir oğlan iki sevgili kendi rızalarıyla çocuk dediğimiz yaşta cinsel ilişki yaşıyor biyolojiyi en ince ayrıntısına kadar çalışıyorlar. demek ki çocuk değillermiş. sadece bu değil senden benden çok daha iyi silah kullanabilir. ölüm makinesi olabilir. otomobil, gemi, uçak, denizaltı bile kullanabilir. hatta ve hatta uzaya gitme deneyimini bile yaşayabilirler. bir insanı doğru şekilde eğit yaşı ne olursa olsun imkansız denilen şeyleri yapabilir. 60 yaşlarında biri mesela kitaplardan ingilizce öğrenmişti. öyle bir konuşuyordu ki ana dili gibiydi. insan ömrü 3 gün. ne yaşarsan o. bugünlerde her şeyin bir adı ve bir yaşı var. kim olduğun kaç yaşında olduğun hiç önemli değil. insanı var eden yaptığı ve ya gerçekleştirdiği eylemleridir dediğim konu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.