Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

33.emre.33

paylaş araştır

1. Sitede sözlük ve bi'molada takılıyorum genellikle. Bu arkadaş kadar güzel anlatım yeteneğine sahip biri var mıdır bilemiyorum. Kendi cümleleriyle, örnekler vererek o kadar güzel anlatıyor ki konuyu, bir sözlük yazarı nasıl olmalı dense aklıma gelecek ilk isimlerden kendisi.

Kalemine kuvvet dediğim.

2. bmw 3 plakası gibi

3. Farklı bir anlatım tarzıyla kendini çok iyi ifade eden, LoL kelimesini kaleminden düşürmeyen, entry'lerini kaliteli ve okumaya değer bulduğum ve en çetin entry'i savaşı yaptığım sözlük yazarı.

Kalemi keskin ve daim olsun.

4. Farklı dusunsekte ve çoğu kez katılmasam da bilgi kırıntısı içeren girdilerini(entry yerine tercihim) gördüğüm yazar

boş boş sohbet havasında yazılan

yazılar yerine bilgi ve emek okumayı seviyorum belki de ondan...

5. üyenin profili içn link de bırakılsaydı keşke diye düşündüm

6.  
    (Bkz: kaliteli insan)
  7. spoiler

8. dün kızıp gittiğini ifade eden yazarımız .

güçlü kalem , kişiye değil konuya yazar , akıcı yazar ve herşeyi bilale anlatır gibi anlatır .

*

naçizane görüşüm gitmemesi, kızıp gittiğin zaman kızdıkların mutlu oluyor zaten :)

ne diyor ali şeriati ; sizi rahatsız etmeye geldim :) bu nedenle inadına yazacaksın, inadına kalacaksın. tabiki insanlar tercihleriyle varolur ve emre kardeşimizin tercihlerine de bişey diyemeyiz . bizim ki sadece iyi niyet ve temenni

9. Ben de gidecektim buralardan benden önce gitmiş. Üzüldüm, az sayıda güzel şeyler yazabilen insanlardan biriydi.

10. iyi bilirdik

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.