1 2 3 4 5 6 7 8

29.10.2020 maccabi vs fenerbahce maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. euroleague normal sezonunun 6.haftasında oynancak olan ve saat 22,05 te başlayacak olan mücadele.muhtemelen bir yenilgi daha alacağız.takım olarak sadece de colonun eline bakıyoruz çünkü.

   
 2. eurolige iyi başlayarak 2 de 2 yapan fenerbahçenin üst üste 3 maç kaybetmesi ile geçen yıl ki senaryoya döneceğinin sinyallerini verdi.

  maccabi kazanır.

   
 3. ilk yarısını 38-35 maccabinin önde kapattığı maç. son periyoda kadar kafa kafaya gider son periyotta farkla kaybederiz.

   
 4. 3.çeyreğin bitimine 5 dakika kala maccabinin 47-43 lük üstünlüğünü devam ettirdiği maç. televizyon molasından sonra lorenzo brown 2 serbest atış kullanacak. jarrell eddienin arka arkaya bulduğu üçlükler takımı ayakta tutmaya devam ediyor.

   
 5. 3.çeyreğin bitimine 2.30 kala nando de colonun iki sayılık basketiyle fenerbahcenin 47-49 öne geçtiği maç. vesely bu anlarda oldukça dirençli kalıyor savunmada. pota altını kararttı resmen.

   
 6. 3.çeyreğin bitimine 0.9 saniye kala lehimize belki de ilk kez çalınan tartışmalı bir pozisyondaki faul ile kullandığımız 3 serbest atışı da sayıya çevirerek 3.çeyreği 54-56 önde kapattığımız maç.

   
 7. son çeyreğin ilk dakikasında önce bobby dixon sonra melih mahmutoğlunun attığı üçlüklerle skoru 54-62 ye getirdiğimiz maç. maaşallah böyle devam. şimdilik brown , vesely dinlenmeye devam ediyor.

   
 8. maçın bitimine 4.29 kala fenerbahcemizin 58-69 önde götürdüğü mücadele.de colo ve brown hala oyuna girmiş değil ama hem savunmada hem hücumda oldukça sağlam duruyoruz.willbekini bobby dixon kilitledi resmen.

   
 9. fenerbahcemizin son 4 dakikada nando de colonun oyuna girdikten sonra arka arkaya top kayıpları yaparak farkın azalmasına izin verse de son dakikalarda yaptığımız iyi savunma ile maccabiyi deplasmanda 65-75 yendiğimiz maç.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.