Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26.12.2016 trabzonspor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. Pazartesi akşamı saat 20:00'da başlayacak ve hakem ali Palabıyık'ın yöneteceği ligin ilk yarısının son karşılaşması.

2. eğer sonradan yine karar değişmezse Hüseyin avni aker de ki son lig maçı.

3. Akyazı stadının eyyam yapılmazsa en az 4 maç kapanacağını gösteren maç.ama yeni stad falan derken hiç ceza da vermeyebilirler.

Kazanacağımızı düşünüyorum bu arada.

4. fenerbahçemin hasan ali, martin skrtel ve yine robin van persie'den mahrum çıkacağı maç.

5. gerek benim turnuvadaki durumum açısından gerekse başka açılardan Trabzonspor'un kazanması gereken karşılaşma.

fener kötü, gençler maçında kimsenin anlayamadığı şekilde 3 attı, bu sefer olmamalı bu.

6. Fenerbahçe'ye birlikte benim de turnuvada farkı kapatıp öne geçeceğim maç olacak inşallah. Olmalı.

7. maç öncesi Fenerbahçe'de sakatlar ordusuna Volkan Şen'in de eklendiği ve büyük ihtimalle kadroda olamayacağı karşılaşma.

8. maç saatine kadar heralde fenerbahcede kimse kalmayacak dedirten maç. skrtel cezalı,rvp sakat,hasan ali sakat,emenike gitti,wiel katalog çekiminde,bir de volkan şen eklendi bu listeye.

muhtemel 11 imiz heralde şu şekilde olur (zaten çok ta alternatif kalmadı)

volkan demirel,şener,kjaer,noyştadter,köybaşı,topal,souza,ozan tufan,lens bey,alper ve sow. bir tek alper yerine aatıf olur olursa değişik.

9. fenerbahcenin volkan,şener,kjaer,noyştadter,köybaşı,topal,josef,alper,lens bey,sow ve fernandao 11 i ile başlayacağı mücadele. ozan tufan yerine geçen hafta golünü atan fernandao yu tercih etmiş advocaat.umarım yükselen formunu bu maçta da devam ettirir.

10. fenerbahçe'nin fernandao'nun golüyle deplasmanda 1-0 öne geçtiği maç. ayrıca yusuf erdoğan'ın trabzonspor'da kırmızı kartla oyundan atıldığını da belirtelim.

zaten çok büyük bir sürpriz olmasa fenerbahçe'Nin yarı kapasitesiyle bile kazanması gereken maçtır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.