Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25.02.2020 thy uçağının acil inis yapması

paylaş araştır

1. Tahran-istanbul seferini yapan thy ucaginin ucaktaki yolculardan bazilarinin korona virüsü taşıdığı suphesiyle ankara esenboga havalimanına acil inis yapmasi olayidir.

2. yolcular karantinaya alınıp zekai tahir burak hastanesine sevk edilmiştir

mevlananın ne olursan ol yine gel sözünü bizimkiler çok yanlış anlamış olacak ki uçağı tahrana geri göndermek yerine ankaraya indirmiş

ya arkadaş bütün dünya alarmda , o ülkelerden uçak gidiş gelişini yasaklamış biz cins cins icatlar çıkartıyoruz. tahrandan kabul ediyormuşuz sadece. sanki tahran podoso cumhuriyetinin başkenti, iranla bağlantısı yok

tahrana giriş çıkışlar kapalı değil , hangi akla hizmet alıyoruz uçağı o zaman?

bizim vatandaşa bulaşırsa ne olacak bu virüs?

yine bir bakan çıkıp 84 yılındaki cahit aral gibi, ben çay içiyorum hiç bir şey olmaz sizde için gibi benzeri bir açıklamayla ben dışarıda dolaşıyorum sizde dolaşın bir şey olmaz mı diyecek?

tanım: ülke insanının değerini ortaya koyan uygulamadır

3. uçaktaki yolcular iranlı olsaydı tahrana geri gönderin derdim fakat yolcular türk tabiki ankaraya inecek.

4. ankarada sokağa çıkmamak için bir bahane daha..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.