1 2 3 4 5 6 7 8

22.10.2020 panathinaikos vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. euroleague normal sezonunun 5.haftasında oynanacak olan mücadele.seyircisiz olması bizim için avantaj. umarım galip gelip içerideki 2 yenilgiyi unuttururuz. başlama saati 21,00

   
 2. ilk çeyrekte panathinaikosun 15-7 üstünlüğü ile devam eden maç. daha 5 dakika oldu. savunmamız zayıf başladı. rakip arka arkaya üçlükleri bulunca şimdilik rüzgarı arkasına aldılar.

   
 3. savunmayı biraz toparlamamıza rağmen panathinaikosun biraz da şans basketleriyle ilk çeyreği 22-13 önde kapattığı maç. hele çeyrek sonundaki şut resmen şans. uzaydan gönderdi basket oldu.

   
 4. ikinci periyotta farkın çift hanelere çıkmasından sonra takımın biraz toparlanıp iki üçlük bularak skoru 27-23 e getirdiğimiz maç. biraz kıpırdansak rahat alırız aslında. ahmet düverioğlu kenardan gelip 8 sayı buldu. ciddi katkı verdi şu ana kadar.

   
 5. hakemlerin pana lehine çok kolay fauller çalıp nando de coloya yapılan çok net faulleri çalmayıp üstüne itiraz eden kokoskova iki teknik faul çalarak oyundan attıkları ama buna rağmen sadece 7 sayı farkla geride kapattığımız maç. bence kötü oynamıyoruz. rakip çok çok iyi değil ama hakemler bariz bir tarafa yükleniyor neden anlamadım. bir de seyircisiz maç. seyircili olsa ne yapacaklardı.

   
 6. üçüncü çeyrekle birlikte takımımızın seviyesine üst çizgiye çıkararak skoru 43-43 te eşitlemesine rağmen yine 5 sayı geri düştüğümüz maç. ama iyi oynuyoruz. inşallah kazanacağız.

   
 7. son çeyrekte oyundan kopmamamıza rağmen bir türlü yakalayamadığımız, nedovici durduramadığımız ve de colonun da zerre katkı vermemesi sonucu 82-68 kaybettiğimiz maç. yazık hiç yenileceğimiz takım değil aslında.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.