Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

21.06.2016 çek cumhuriyeti vs türkiye maçı

paylaş araştır

1. euro 2016 d grubunda milli takımımızın oynayacağı son maç.saat 22.00 de başlayacak.

2. Terim'in arda, burak, Caner, gönül gibi ruhsuz isimleri oynatmaması gereken maç.

oynatırsa;

(Bkz: yazıklar olsun)
  3. Üzülerek söylüyorum ki mağlup olacağımiz maç

4. 0 puan ve 0 gol iddiami korudugum maç. Umarim yanilirim,çünkü mucizevi bir şekilde kazanirsa eger, türkiye' nin hala en iyi dört üçüncüden biri olma şansı var.

Yukarda bir arkadaşın ifade ettiği gibi türkiye' nin en büyük sorunu ruhsuz oynayan güya yıldız futbolcular. Adamlarin mucadelesinde, top kontrolünde, kosmasinda gram hirs yok, istek yok. Zaten ilk macta bu durumu görünce bu takım gol de atamaz puan da alamaz dedim. Umarim yanilirim ama hala ayni iddiayı koruyorum.

5. milli takımımızın yenileceği ve 0 puanla elenerek eve döneceği maç.hala daha ülkece hazırlanamadık diyor senin ayda trilyon kazandığını unuttu millet.

6. 10. Dakikada burak'in attığı golle one geçtiğimiz müsabakadır.

7. türkiyenin kaleye yaptığı tek atakta golü bulduğu ve çeklerin en az 3 net pozisyonu harcadığı maç.

8. 65. dakikada 2 puan öne geçtiğimiz ve bu skorla sonuçlanan maç

9. türkiyenin sadece savunma yaparak top oynamadan kazandığı,çeklerin tonla gol kaçırdığı 1 toplarının direkten döndüğü maç.

2.golün ofsayt koktuğunu da söylemek lazım.

10. oynayabileceğimiz en doğru oyun stratejisinin kontraatak anlayışı olduğunu gördüğümüz maç olmuştur. geride sağlam durarak emre , volkan ve burak'la hızlı hucüm kovalama planı tuttu. şimdi hepimiz bir hazard'ız, hepimiz bir buffon'uz..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.