1 2 3 4 5 6 7 8

20.11.2020 real madrid vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. euroleague in 10.haftasında oynanacak olan ve form tutan real madridin eksik ve formsuz fenerbahçeyi konuk edeceği maç. muhtemelen yine 30+ ya yatıracaktır real madrid. başlama saati 23,00

   
 2. izlemeye korktuğum maç.muhtemelen yine +25 , +30 a yatıracaklar.tavares,campazzo denen adamları durduramayız. bizde dirençli savunma yapacak adam yok. kenan sipahi ile hücum etmeye çalışıyoruz.

   
 3. muhtemelen euroleague tarihindeki en çok fark yiyeceğimiz maç. ilk periyot 28-12 bitti. yazık takım nereden nereye geldi.de colo da olmayınca sayı yükünü sırtlayacak kimse yok.brown da tırt çıktı.

   
 4. 2.çeyreğin ilk 50 saniyesinde 6-0 lık seri yakalayarak skoru 28-18 e getirdiğimiz maç.hadi bakalım bizi utandırırlar inşallah ama çok zor.vesely de yok bu arada.westerman ve brown üst düzey oynamak zorunda.

   
 5. ilk devrenin bitimine 2.17 kala fenerbahcemizin skoru 43-34 e getirdiği maç. ali muhammed 7 sayı, barthelin 10 sayısı var şu ana kadar. devreyi böyle bitirirsek iyi sonuç.

   
 6. ilk devrenin son kısmını kötü oynayarak farkı yeniden 13 e çıkarmalarına izin verdiğimiz maç.ilk yarıyı real madrid 49-36 önde kapattı. real madridde randolph 12 sayı,abalde 10 sayı,gabriel deck 7 sayıda.fenerbahcede ise barthel 10 sayı, ali muhammed 7 sayı ve lorenzo brown 6 sayıda.

   
 7. 3.çeyrek itibariyle kopan maç.3.çeyreği real madrid 72-51 önde geçti.pota altında tavaresi durduramıyoruz.abalde sezonun maçını oynuyor.bizde de melih mahmutoğlu bomboş üçlükleri kaçırmaya devam ediyor.bu çeyrekte sadece brown oynadı tek başına.

   
 8. yine fenerbahçenin kaybettiği maç.

  3 ispanya maçını da farklı kaybetti.

  obradovici çok arayacakları kesin.

   
 9. maalesef takımımızın mental olarak ta kendine inanmadığını gösteren maç. her maç bir yere kadar başa baş oynuyoruz ama bir yerden sonra rakibe seri verip sonra farkı kapatmaya çalışıyoruz ama rakipler de izin vermiyor tabi.zor bu sene zor.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.