Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

20.07.2015 tarih Şanlıurfa Suruç ilçesi bombalı saldırısı

paylaş araştır

1. Tarihte bugün olarak anılacak olan, insanlığın, vicdanın ve aklın kabul edemeyeceği bir katliamdır.

edit: Ne zaman adam oluruz? Tabi ki insanları renk, dil, din, ırk, özür, giyim, görünüş ve cinsiyet olarak ayırmadığımız zaman.

2. Aklı başında herkesin olmasını beklediği ve benzerlerinin de olacağının beklendiği saldırı. Ülkenin başına bela edilen bir cani sürüsünün son eylemi(şimdilik)..

3. Çok kötü ve vahşice bir olay https://www.youtube.com/watch?v=UZ266GnNYuc

4. bu ülke de refah ve insanlık adına hiçbirşeyin değişmediğini gösteren hain saldırı.

5. Artık hükümetin kurulmasını isteyen dış güçlerin yaptırdığı, buram buram provakasyon kokan olay.

6. OYLARINIZI VERİRKEN SIRF MEVCUT SİYASİ HÜKÜMETİN BULUNDUĞU PARTİYİ HÜKÜMETTEN DÜŞÜRMEK İÇİN OYUNU NEREYE VERDİĞİNE DİKKAT ETMEN GEREKEN BİR OLAY.

COCA COLA NASIL BOMBA OLUP PATLIYORSA,OYLARINIZDA YANLIŞ ELLERDE YANLIŞ İRADEYE GÜÇ VERİNCE ÖYLE PATLIYOR.

HANGİNİZİN KARDEŞİ YETİM KALDI,ŞİMDİ KİMBİLİR ZAMAN NASIL GEÇECEK SÖYLEYİN BİLEN VAR MI BABA NE DEMEK.

HANGİNİZ BİRİLERİNİN EVLADINA BOMBA ATTI ŞİMDİ,YA DA KURŞUN SIKTI...

HEP KURŞUN ATANI SUÇLADINIZ,YA SIKTIRANI?ONLARIN DİNDEN UZAK,ALLAH KORKUSU OLMADIĞINI,MİLLETLE İLGİSİZ OLDUĞUNU ,SENİN DÜŞMANIN OLDUĞUNU BİLMİYORMUYDUN?

NEDEN ENGELLEMEK İÇİN ÇABA HARCAMADIN ,NEDEN ŞİMDİ BİR GÖZYAŞINA SAKLANIP KÜFÜRLE SAVUŞTURUYORSUN,BEDDUA EDİYORSUN.

NEDEN ALLAH'I YANINA ALIP ÜLKENİ SEVENLERİ YANINA ALIP,ALLAH'I SEVENİ YANINA ALIP,KULAĞINI TIKAYIP DÜŞMANA YOLUNA DEVAM ETMİYORSUN ,EDEMİYORSUN...SENİNDE KANLARDAN ÇIKARIN MI VAR.

MİLLETVEKİLİ OLAN BİRİNİ ÖMÜR BOYU SEN BESLEYECEKSİN 20BİNTL MAAŞLA.OYUNU ÖMÜR BOYU BAKACAĞIN ADAMA VER.

HALA NEYİN DERDİNDESİN BİR NEFESLİK CANIN VARKEN EY İNSANOĞLU...YANLIŞ YAPAN HERKES HESABINI VERECEK.

HER SEFERİNDE PROVAKASYONA SARILIP RAHATLAMA.BAYRAĞINDA AL KANLAR OLANIN UYKUSU RAHAT OLMAZ.MÜSLÜMAN SADECE DİNLENMEK İÇİN SAĞLIĞI İÇİN UYUR,UNUTMAK İÇİN DEĞİL.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.