Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1959 öncesi şampiyonlukların sayılmaması

paylaş araştır

1. tüm dünyada mevcut bilinen ligler başlamadan önce alınan şampiyonlukların tamamının sayıldığı ortamda, hatta beşiktaşın 59 öncesi 2 şampiyonluğunun sayıldığı ortamda gayet saçma,anlamsız ve taraflı uygulamadır.

neden? çünkü fenerbahçenin 59 öncesi 8, galatasarayın ise yalnızca 1 şampiyonluğu var.

fenerbahçe düşmanlığından ülke futbolunu sirke çevirdi malum kesim.

2. fenerbahçenin haklı isyanıdır

ya hepsini verin ya da bjk nin 2 tanesini de silin

onların ne ayrıcağılığı var da verildi?

mahalli ve bölgesel ligler sayılmıyor diyorsunuz bjk nin 2 tanesini verip diğerlerininkileri saymıyorsunuz

ankaragücünün de bölgeselde var şampiyonluğu verin hepsini o zaman

3. bizim yeşil muş ovası sporun hakkının yenmesidir.

mahalle takımı iken diğer mahallere üstünlük sağlayıp 6 şampiyonluğunun sayılması gerekiyor.

fenerbahçe haklıdır kırmızı çizgimizdir.

susma sustukça sıra muşa gelecek pardon fenere gelecek..(gülücük)

4. Ingilterede italyada ispanyada sadece 4 takimin katıldığı yerel liglerde alinan sampiyonluklarin dahi sayildigi ortamda galatasaraylilarin kendi efsanesi metin oktayin sampiyonluklarini saydirmama gayretidir.

5. kabağın yine bir şekilde bize patladığı konu.

adamların oysa harrington kupası bile var

6. şöyle bi araştırdım bizim balgatsporun bile şampiyonluğu çıktı, hemen verilmesi gereken karardır

boru değil mahhalli lig şampiyonluğumuz var

birde ank üniversitesi spor kulübünde oynarken bi şampiyonluğumuz var onu da tecil edelim lütfen, ama dur ya o 1999 da oldu, bundan yırtamadık tüh(tebessüm)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.