Memurlar.Net

Yazdırma Seçenekleri : Renkli Yazdır Siyah Beyaz Yazdır Resimleri Gizle
https://sozluk.memurlar.net/konu/16-02-2020-malatyaspor-a-verilmeyen-2-kirmizi-kart
Yazdırılma Tarihi : 16 Nisan 2024 Salı 15:10

16.02.2020 malatyaspor'a verilmeyen 2 kırmızı kart

1. gerçekten de rezalet gibi rezalettir.

Gökhan töre'ye çıkmayan ardından da net gole giden adamı al aşağı indiren robin'e verilmeyen kartlardır.

tüm hakem hocaları da hem fikirdir bu iki kırmızı kartta ama gel gör ki şu iki kırmızı kart sonrası çıkan, ele değip değmediğini 89 farklı açıyla izleyip anca karar verebildiğimiz Seri'nin pozisyonu gündemdedir.

ağlamak lazım böylelerine karşı, çivi çiviyi söker hesabı. adamlar Ankaragücü maçından bile mağdur çıktılar

17.02.2020 09:18 maskov87
  2. gökhan törenin hareketine net kırmızı deyip te trabzon da ömer bayramın daha 19.dakikada rakibe attığı tokadı yok yeaw itiyor eliyle şiddetli değil kırmızı olmaz diyerek tutarlılık göstermeyen taraftarların kendi haksız galibiyetine kılıf arama çabası.

net elle oynama sonucu gelen golde el var dediğimiz için biz ağlamış oluyoruz, rakibin net penaltısı verilmeyince kırmızı da vardı, o vardı bu vardı..

17.02.2020 10:00 ice.man
  3. Gökhan töre'nin kırmızısının, Trabzon'daki ömer bayram olayıyla ilgisini çözemediğim konu.

konu başlığı salatalık olsa, domatesten bahsetmeyiz değil mi? salatalıktan devam ederiz, şimdi burada yani Malatya'nın kırmızısı değil miydi? gerçekten anlamadım.

illa bir kıyas yapılacaksa tabi Trabzon ve Ankara'da türlü olaylarına rağmen kırmızısı verilemeyen serdar aziz yapılabilir

17.02.2020 10:37 maskov87
  4. gökhan törenin rakibin kafasına temas ettiği pozisyon değil mi dedirten maç. başka pozisyon varsa bilmiyorum. özetleri izledim sadece ben. daha ciddi bi pozisyon olsa zaten özetlere koyarlardı diye düşünüyorum.

klasik galatasaraylıların kendi lehlerine olan pozisyonları tartışmasız gibi kabul edip üstüne üstlük bize şu verilmedi bu verilmedi diye twitterda orda burda algı çalışmasını severler. albayrak efendi arka planda iyi çalıştı 2 sene hakkını vermek lazım.

17.02.2020 10:58 ice.man
  5. hocam adamın 40'a kadar ikinci sarıyı görmemesi komedi ki o çk konuşulan penaltının ortasını açan bu.

robin meselesi de gayet açık yine. yine penaltı öncesinde.

şimdi gerçekten vicdanına sığınarak, 2 kişi eksik kalmak mı daha büyük olay penaltı mı? hangisi daha aleyhte olur.

gerçekten de anlam veremediğim şekilde hakem Galatasaray'ı tutmuş gibi algı yapılan karşılaşmada yapılan hata.

17.02.2020 11:17 maskov87
  6. ??Özette bile?? Gökhan töre nin üstelik ??hakemin yanında?? önce Feghouli nin ensesine attığı tokat var. Buna rağmen her ikisine eşit muamele yapılıyor.... Doğruyu görmek istemeyen görmez.....

18.02.2020 08:35 vespassianus