1 2 3 4 5 6 7 8

10 Ekim katliamı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. üst aklın, 7 haziran seçimleri öncesinde yaptığı gibi, oyları düşen HDP'ye katliam ile destek verdiği olaydır. ancak görebilmek için göz gerekiyor. Olaydan 10 dakika sonra bu katliamı Devlet yapmıştır diyen bir parti liderine sahip topluluk, bu katliamdan akp'nin ne çıkarı olabilir sorusunu bile sormaktan acizdir.

   
 2. 5 haziran saldırısıyla aynı amacı taşıdığını düşündüğüm katliamdir. Saldırı sonrası demirtaşın verdiği tepkiler, 5 haziran katliamıyla aynıdır.

   
 3. ışid adı altında ingiliz ve fransız gizli servislerinin birlikte yaptığı bizimde buna göz yumduğumuz, pisi pisine katledilen vatandaşlarımızın 2 gün sonra balık hafızamızda unutacağımız kahreden katliamıdır..

   
 4. katliam başlığını yazanların bile siyaset yapmaktan utanmadığı kara gündür...

   
 5. akp nın her yerde hdp ye saldırması sonucu partı bınalarını bıle polıs eslıgınde tabelasını ındırmesı nedenıyle ve hdp ye yapılan her saldırıda amann onlar zaten terorıst beter olsunlar tavrının bu katlıamların onunu actıgı ve akp nın buyuk bır suphe ve tohmet alttında kaldıgı gercegıdır.bırden fazla yerde bombalar patlatıldı ancak azmettırıcılerı bulunamadı ve ustu ortuldu bu durumda zan altında kalacak olan akp dır hukumettır saraydır.

   
 6. 3 saatte Şam'a gidip emevi camiinde cuma namazı kılmayı hayal edenlerin burnunun dibindeki işid saldırısını görememesi olarak tanımladığım katliam.

  ne diyorlardı, evet hayaller ve gerçekler.

  suriye, Afganistan, ırak olduk farkında değiliz.

  teşekkürler kimin emeği geçtiyse bu durumda!

   
 7. Her şeye atlayan hdpli vekillerin 7 haziranda yaptıkları gibi atlamadıkları ve çoğunluğu hdp li olmak üzere 100e yakın ölüyle sonuçlanan vehim olay.

  Tek bir istifanın gelmemesi de şaşırtıcı değildir, gelse şaşırırdık (?) Şaşırtıcı olan zaafiyetin olmamasıdır.

  Kendimden geçtim çocuklarımıza nasıl bir ülke bırakacağız onu düşünmekteyim.

   
 8. Tam bir vatan hainliğidir

   
 9. nerde istihbarat diyenlerin, neredeyse her iki kişiye birinin istihbarat görevlisinin olduğu israilin dahi bu türden olayları önleyemediğinin farkında olmadığı katliamdır. Devleti temize çıkarmak istemem ancak Rusya'nın Suriye'ye hazardan füze gönderdiği, iranın ve hizbullahın katliam üstüne katliam yaptığı bir zaman diliminde türkiyenin istikrarsızlaştırılmak istenmesinden daha doğal ne olabilirki... istikrarsızlaştırma ise ancak türkiyenin bir daha ortadadoğuda ben varım diyemeyeceği bir siyasi yapıyla olabilir. bunun de tek yolu, akpnin tek başına ikitidardan indirilmesidir, bunun kilidi ise hdpdir. pkk yaptı veya hdp gözyumdu demek mümkün değil ama kim yapmış olursa olsun ana amaç budur.

   
 10. İsrail'de bu tür olaylar ne zaman olmuş gözünüzü seveyim bir anlatın hele.

  abd'de oluyormuş yahu abd'de 2 kişinin burnu kanasa istifalar ardı ardına gelir, 8.sınıf dünya ülkelerinde bile gelir ama bizde gelmiyor, anlatmak istediğimiz bu!

  ülkeyi yönetenler suçsuz muhalefet suçlu, yapmayın ya, ne güzel dünya maşallah!

  katliamı yapan ve yaptıranların allah belasını versin dediğim olay.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.