Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.10.2020 anadolu efes vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. euroleague in 2.haftasında oynanacak olan mücadele. başlama saati 20,30. efeste shane larkinin sakatlığı devam ediyor ve halen abd de tedavisine devam ediyor. geçtiğimiz hafta sahasında zenite kaybetmişti efes, fenerbahçe ise sahasında kızılyıldızı mağlup etmişti.

2. İlk çeyreğinde anadolu efesin üstünlüğü olan ama ikinci çeyrekte nando de colonun önderliğinde fenerbahcenin öne geçerek İlk yarısını 42-35 önde kapattığı maç

Bir ara baktim efes 23-16 öndeydi.devrenin sonlarına doğru baktım 29-30 olmuş. Birkaç dakika sonra ekranı açtım 35-32 olmuş. Devreyi sonuna kadar izledim 42-35 önde kapattık.

İkinci yarı da savunma direncimiz düşmezse inşallah kazanacağız bu maçı.

3. 3.çeyrekte skorun karşılıklı olarak git gel yaptığı, bir ara anadolu efesin 51-50 öne geçmesine rağmen fenerbahcenin çeyrek sonunda üstünlüğü ele alıp 3.çeyreği 61-54 önde kapattığı mac.

4. Son çeyrekte fenerbahcenin bolca top kaybı yapması ve anadolu efesin de oldukça fazla şansı değerlendiremediği ve son anlarda fenerbahcenin hem top çalıp hem de hücumu bitirdiği ve son saniyede krunoslav simonun salladığı üçlüğün girmesiyle skorun 71-80 e feldiği ve fenerbahcemizin sonunda kazandığı derbi mücadelesi. Tebrikler fenerbahcem..

5. fenerbahcemizin euroleague tarihinde kendi kulüp rekorunu kırarak 48 ribaund aldığı ve efesi bu alanda ikiye katladığı maç. vesely 10 , dyshawn pierre 9, nando de colo 7 ribaund alarak katkı sağlamış. bu alandaki rekor ise prokom takımına aitmiş. montepaschi siena karşısında uzatmalar sonunda tam 62 ribaundla tamamlamışlar mücadeleyi.yok artık yuh.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.