Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.03.2020 sivasspor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. ligin zirvesini ilgilendiren önemli maç. kendi hakkıyla yukarıda tutunup şampiyonluğa oynayan sivasın kazanmasını istediğim maçtır aynı zamanda. lobiciler için yenilgi vakti. başlama saati 19,00

2. fazlasıyla formda olmamız neticesinde kazanacağımızı düşündüğüm karşılaşma.

sonra burada keyifle okuyacağım mhk-tff-fetö falan

3. abdülkadir bitigeni hakem olarak beklediğim maç. galatasarayın en zor maçında desteğe fazlasıyla ihtiyacı olacak çünkü.

4. mete kalkavanın yöneteceği maç.

5. galatasarayın 9 kişi kalması gerekirken 11 kişi bitirdiği hele hele saracchi nin tekmesine kırmızı kart verilmeyerek hakemlik skandalının yaşandığı maç.

ama tabi galatasaray söz konusu olunca 1 kez daha 1 kez daha düşünüyorlar. abv. çıkmış hala utanmadan penaltı pozisyonuna laf ediyor arsız utanmaz.

6. sivaspor başkanı iyi bir fenerlidir, maçtan sonra hakem konuşmadı,

her maç sonrası hakemlerden sızlanan rıza çalımbay hakem konuşmadı

ama bilin bakalım kimler konuştu. evet, 12 numara tayfası. dertleri ne valla çözebilmiş değilim ama şu penaltı bize verilse ki daha serti geçen sene rize'de verildi, gördük ağlamalarını sızlamalarını. bu adamlarla futbol konuşmamak en mantıklı iş ama dayanamıyorsun işte bazen.

tanım: iyi oynadığımız ama beraberliğe de üzülmediğimiz karşılaşma. geliyor gelmekte olan, ağlama şiddetleri artsın

7. galatasarayın iyi oynayıp kazanmadığı bir maç.

şimdi diğer takım üyeciklerine laf söylerdim de gerek yok oynana futbol belli olmayınca olmuyor.

hakemmiş oymuş buymuş sallayın gitsin..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.