Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

sürprizleri ve kitapları seven en az 6 kişi arıyorum mesajı

paylaş araştır

1. az önce facebook'ta gördüğüm oldukça ilginç ama bi o kadar da cazip uygulama.

mesaj şu

"sürpriz sever en az 6 kitap sever arıyorum. dünyanın herhangi bir yerinde olabilirsiniz. hiç farketmez. bir kitap satın alacaksınız ve hiç tanımadığınız birisine göndereceksiniz. sonra da size en az 36 kitap gelecek. "ben varım" diyorsanız bu iletimi beğenmeniz yeterli; size detayları ileteceğim."

bu mesajını profil sayfanızda yayınlıyorsunuz. beğenenlere kendi adresinizle birlikte bir arkadaşınızın adresini gönderiyorsunuz. siz hem kendiniz için hem de bir arkadaşınız için kitap almaya vesile oluyorsunuz.

2. alınacak kitabın fiyatı ve gönderilecek bu 36 kitabın fiyatı arasındaki fiyat farkının da açıklanması gereken kampanya.

(Bkz: bit yeniği)
  3. şifreli bir mesaj izlenimi veren paylaşım. gerçek anlamda ciddi mi değil mi diye insanın aklında bir şüphe beliriyor.

4. Benim bu uygulamanın semeresi olarak ilk kitabımı aldığım ve gönderdiğim yaşanmışlığından hareketle amacına ulaşmaya kararlı bir harektedir diye düşündüğüm yeni furyadır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.