1 2 3 4 5 6 7 8

sim.ya

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

9,477 entry 1,628 konu 75 puan
15.11.2017 16:58 son işlem tarihi takip etme takip et

imza

evet ya da hayır denilen her işte, insanın sözünün kati olduğunu gösteren işaret. inkar yollarını kapayan, ben yaptım diye haykıran, sorumluluk bana ait dedirten işarettir. kısacası ben demektir, caymadım ya da caydım demektir. yapılan işlemlerin sonucu gösterir.

07.11.2017 16:31
 1. italya

  dünyaya, özellikle türk milli takımına, tek yürek olmanın, ülken için savaşmanın ve yenildiğin zaman nasıl kahrolunduğunu dünyaya gösteren milli takıma sahip olan avrupa ülkesi.

  bizim milliler ise ağlamak şöyle dursun, utanmadan sırıtarak stadı terk ediyorlar.

  futbolu eskiden fakirler oynar, zenginler izlermiş. şimdi ise zenginler oynuyor fakirler izliyor. doğal olarak milli ruh yerini para ruhuna bırakıyor. bu insanlara deve yüküyle para veriliyor. yenildiğinizde size ödeme yapılmayacak falan denmiyor, bir amacı olmayan insanlarda kaybetmeye her zaman mahkumdur.

   
 2. Ekmeğin gramajı ve fiyatına israf ayarı

  ekmeğimizle oynamayın, gidin ötede oynayın demek istediğim ayar.

  ayar yapsan ne olacak, millet olarak biz ekmekten vazgeçmeyiz. günlük iki olan ekmek sayımız üçe çıkıverir, hiç affetmeyiz. biraz gramajına konuşsak da bir süre sonra bunu da kabulleniriz. ne de olsa ekmeğe zam gelmeyecek.!

   
 3. hocam yazılıları okudunuz mu sorusu

  öğrencilik yıllarında çokça dile getirdiğimiz klasik soru. ne kadar klasik olsa da, inanılmaz derece heyecan vericidir.

   
 4. statlarda ibadethane eksiği var

  futbol fanatikliği farklı bir şey ve o maçın ortasında insanların ezan okundu, gelince devam ederiz diyeceğini sanmıyorum. ayrıca hadi namaz kılmaya aşağı kata indin ve yukarıda inanılmaz bir ses trafiği, alkışlar, bağrışlar arasında nasıl bir namaz eda edilebilir, bilemiyorum.

  her şeyin her yerde olmasının da o kadar gerekli olmadığını düşündüren beyan..

   
 5. hdp şırnak milletvekilinin teröristin cenazesine katılması

  şaşırtıcı olmayan haber.

  adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya, teröristin cenazesine de gidiyor, selasını da veriyor. maddi ve manevi her türlü desteği sağlıyor. ve bunlara rağmen devlet eliyle öldürülen bir teröristin cenazesinde ne işin var milletvekilim diye soran yok. ha hemen insan hakları falan diye nutuklar atılmaya başlar ama teröristini koruyan kollayan, üstüne bir de maaş ödeyen başka ülkenin bu dünyada var olduğunu sanmıyorum.

  bu insanlara bu kadar destek verip, sonra terörü bitireceğiz diyen siyasetçi ordusu var. yazık ki ne yazık.