Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

kilosu 300 lira olan erik

paylaş araştır

1. Mersin'in erdemli ilçesinde 10 dönümlük arazide yetiştirilen eriğin kilosunun 300 liradan satılması. izmir, ankara, İstanbul gibi yerlere gönderilmiş. erik yine rekoru kimseye bırakmayacak gibi duruyor.

2. biraz da sabır diyerek komşu bahçelerde olgunlaşmasını beklediğim hiç o kadar para verilir mi diye büyük bir söz söylediğim bahar meyvesidir. erik candır

3. her yıl bu mevsimde fiyatı uçan göklük türü. hamile bayanların kocaları düşünsün dediğim konu başlığı

4. bir süre daha beklense kilosu 3 tele'ye inecek eriktir.

5. Normal bütçeli bir insanın asla alıp tadamayacağı eriktir.

6. Aşermenin şanından olan meyvedir. Ama aşerenin yakınları tarafından genelde bulunamaz. Neden erik aşerilir onu da aklım almıl değil ama gerçekten düşüyor aklına insanın. Kilosu 300 tl olan eriği yiyecek insan zaten memurlar nette gezmez. Dağılın:/

7. akıllara ziyan meyve fiyatı.

şimdi erik için ne desem bilemedim. ekşi ve küçük bir meyvenin fiyatı nasıl bu hale geliyor. erik yazarken bile yüzü ekşiyen biri için şaşırtıcı ve ürkütücü bir rakam.

hele bir yaz gelsin de göreyim bu havasını. nasıl sönüyor fısss diye. o vakitlerde hamile kadınlar bile fiyatı düşük diye aşermiyor, ille de ilk çıktığı zaman oluyor. nedense artık, şüpheli bir durum. (gülücük)

aslında aşermek falan değil kadının o anlarda erkeğin her şeyi yapacağının verdiği şımarıklık, başka türlü açıklanamaz. hamile kadınlar şimdi bana kızabilir ama bu böyle. canı erik çekenlere tavsiyem; erik dalı gevrektir türküsünü dinlemeleri, hemen yeme isteği bitecektir.

erik'e 300 lira verilir mi ya, el insaf..

(Bkz: erik)(Bkz: erik dalı gevrektir)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.