Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

hem erken evlenin hem de en az 5 çocuk yapın

paylaş araştır

1. antalya'da bir toplantıya katılan ve aday memurlara yapılan orman ve su işleri bakanı veysel eroğlu açıklaması.

2. Doğuma destek çocuk başına destek ana okuluna kreşe destek

Bu kadar destek varken çalışan bir anne olarak 5 değil 6 tane 7 tane doğurabilirim diye düşündüren söylemdir.

Utandim şimdi 1 çocuk annesi olduğuma

3. 3tü 5e çıkmış, 3 aşağı 5 yukarı 3e 5e bakmadan çocuk yapın işte demektir.

Asgari ücretin 1300 tele olduğu ve % 60 nüfusunun kirada oturduğu bir ülkede verilen boş tavsiye.

4. Doğru bir tavsiyedir. Bu ülkenin en büyük gücü genç nufusudur. Daha dogrusu kurtlar sofrasi bu cografyada genç ve dinamik nüfusun olmadan ayakta kalamazsin. Nitelikli ve dinamik bir iş gücün olmayacağı gibi ulkeni ve topraklarını koruyacak güvenlik gücün de olmaz. Dolayisiyla devletin gereken desteği sağlaması sartiyla çok elzem bir tavsiyedir. Bu ülkenin önümüzdeki yüz yilda kaderini belirleyecek en onemli unsur da açıkçası bu olacaktir. Ya genç ve dinamik bir ulke veya beli bükülmüş ihtiyar nüfusuyla kurtlar sofrasında yem olmaya hazir bir ülke. Tercih sizin.

5. ülkesinin yaşam şartlarını bilmeden, bol keseden atılan sırf icraat olsun diye söylenen sözler.

bu gün iki öğretmen maaşı ile bile çocuklarına istediğin gibi eğitim aldıramazken,okutamazken ya da sahip olması gereken imkanları sağlayamazken ;3 -4-5 taneye nasıl sağlayacak acaba merak ettim.sırf kadınları çalışma hayatından almak için sarf edilmiş, edilen ve daha da uzun süre duyacağımız sözler.

6. Bir zamanların titan saadet zinciri felsefesi; zincire sonradan katılanların sırtından geçinmek gibi dünyaya sonradan gelenlerin sırtından geçinme düşüncesi!

çarpık ve yanlıştır.

Bir ülke ekonomisi her yaştan ve cinsiyetten insanların katılımına göre sosyal olarak şekillenmeli ve sürekli nüfus artışına göre planlanmamalıdır. Bugün 7 milyar, 10 sene sonra 10 milyar, 20 milyar... nereye kadar!

7. bugünkü türkiye şartlarında çok da fazla dikkate alınacak bir beyan olmadığını düşündüğüm öneri. uyan olursa helal olsun derim.

(Bkz: Helal olsun)
  8. Kadini is hayatindan cikarma söylemleri.

Klasik akp nin cinsiyet faşizmi

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.