Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

asgari ücretin 1600 tl olması

paylaş araştır

1. Hadi hayırlısı bakalım.

İnslalah asgari olan bu ücretin üzerindeki vergileri de iyileştirirler, vergi dilimi denen saçma uygulamayı da bi hallediverirler de bu kadar yaygara yaptıklarına değer.

Tanım: üzerinde sürekli oyunlar oynanan emekçinin alınteri üzerinden yazılan yeni senaryo

2. türk-iş sendikasının teklifi olan ücret.

yalnız bu teklifin çok da kayle alınacağını sanmıyorum. seçim kazanıldı, oy vaadiyle 1300 lira verildi, daha ne istiyor bu millet, belasını mı diye, işverenler tarafından veryansınların çıkması muhtemel olan teklif.

oysaki; devlet asgari ücret sebebiyle işverenlere ekstradan destek veriyor ve bu destek bir yıl daha uzatıldı. bu kadar kârları varken yine biz zarar ediyoruz diyecekler muhtemelen.

aman neyi tartışıyoruz ki, asgari ücretlinin bu dünyada yeri yok, sürüne sürüne ölmeyi beklesin. ölsün daha iyi..

(Bkz: asgari ücret)
  3. kısa vadede gerçekleşmesinin mümkün olmayacağını düşündüğüm öneri. ha inşallah olur da insanlar biraz daha rahata erer orası ayrı.

4. asgari ücretin yine de geçinmeye yetmeyecek bir tutara ulaşması demektir.

5. geçtiğimiz yıl gündeme gelen,bu yıla kısmet olan hem de 3 tl fazlasıyla olan teklif.

6. Yeni aagari ücret. Simdi 4 binlira maas alan imamlarda top. İlk cuma namazindan baslayarak 1600 tl maas alanlara sükretmeyi pompalamak lazim hemen.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.