Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

71 yaşında üniversite bitiren dede

paylaş araştır

1. Trabzon'da yaşayan 71 yaşındaki abdurrezzak Hacısalihoğlu'nun Anadolu üniversitesi iktisad bölümünü bitirmesi haberi. azmin elinden hiç bir şeyin kurtulamayacağını gösteren 71'lik dede. 71 kere maşallah.

2. tebrik edilesi bir başarıdır. öğrenmenin yaşı yoktur. ama bir yaştan sonrası için acaba mezar taşına diplomalı mı yazdıracak diye de düşündüğüm bir durumdur. her halükarda dedemiz örnek bir başarıya imza atmıştır. ben biliyorum demektense ben öğreniyorum demek daha güzeldir. dedemiz de bunu simgeliyor.

3. gençlere örnek olması gereken başarıdır. okumanın, öğrenmenin yaşının olmadığını, isteyince nelerin nelerin başarılabileceğinin canlı kanıtı olan dedemize yürekten tebrikler.

4. bu yaştan sonra okunur mu düşüncemi kafamdan kazıyıp silmeme vesile olan haberdir.

insanın içinde kalanları gerçekleştirmesinin zamanla yaşla ilgisi olmadığını bir kere daha gözler önüne seren, ertelediklerini gerçekleştirmenin mutlak suretle insana mutluluk vereceğini düşündüren alkışlanası, takdir duyulası, gıpta edilesi durumdur.

5. herhalde bir işe başlayamadan hakkın rahmetine kavuşur dediğim konu başlığı. ve tebrik edilesi bir durumdur.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.