Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

5 ay içinde 3.defa patlama yaşayan başkent

paylaş araştır

1. uzun süredir karmakarışık bir halde bulunan şam ya da bağdat değil ankara'dır.

(Bkz: Ankara'da patlama)(Bkz: ankara'da yine patlama)
  2. Sözün tükendiği olanin sadece Masumlar plduğu ankaradır.

3. bu kibirli ama aynı zamanda sorumluluktan kaçan kafalarla değil üç, on üçüncü patlamaya da aday başkenttir.

yıllardır terörle mücadele ediyoruz ama ne hikmetse başkentte bile şansa yaşıyoruz deyince '' teröre destek veriyorsun,çünkü hiç teröristi eleştirmiyorsun ! '' diyenlerin de içinde bulunduğu ülkenin başkentidir aynı zamanda.

4. üzülerek okuduğum, ve hayatını kaybeden kişilere allah'tan rahmet dilediğim, inşallah yapanların kendi silahları ile kendilerini yok etsin dediğim üzücü haber.

5. kasıtlı olarak yapıldığı belli olan ve amacı masum insanlar olan hain terör saldırılarının yapıldığı başkenttir. allah rehmet eylesin ve ailelerine ve yakınlarına sabırlar versin. allah bunu yapanların yanına koymasın inşallah.

6. güneydoğuda operasyonlar devam ettiği sürece devam edeceği mesajı vermek istenen patlamalar. askerimiz Yüksekova'da operasyonlara başladı ve yine Ankara'da patlama gerçekleşti. rabbim bu insanları kahhar ismiyle kahreylesin, diyecek söz bulamıyorum.

7. yüreğin daha ne kadar parçalanacak başkent dediğim haber.

hiç bir insan katlinin kabul edilmemesi gerektiğini ısrarla savunmak..

savundukça parçalanmak

yanıp kül olmak

yakıp yıkılmak

daha kaç zemheri ayazda vurulur taze bedenler

kaç "ama!" lar, kaç "beter olsunlar!", kaç "tam gaz yola devamlar!" ..

kaç yazar ki!

hiç...

panik yok! ölmeye devam..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.