Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3.çocuğu olanlara 9 lira maaş artışı

paylaş araştır

1. memur veya işçilerin 3 çocuğu olanlara devletin zam verecek olmasıdır. Bu habere göre 3. çocuğu yapmayı düşünen anne babalara psikolojik testin yapılması gerekmektedir.

2. bugünkü resmi gazetede yayınlanan karar ile 3. çocuğa ek ücret verilmesi ve bu ücretin de hesaplamalar sonucunda 9 Tl artış olarak maaşa yansıması durumu.

devlet büyüklerimiz çok vermişler, hemen yarısını iade edelim, kendi maaşlarına eklesinler dediğim konu.

3. üçüncü çocuk için yapılacak dokuz liralık zammın üçe bölünmesi sonucunda da üç elde edileceğinden dokuz liranın her üçte birinin bir çocuğa denk gelmesine bağlı olarak 'alın, size üçün birini zam yaptık' demek olduğunu düşündüğüm artış.

4. üç çocuğa, kişi başına 3tl den eşit ve adil dağıtım yapılmasıyla gözlerimi yaşartan artış. bu yardımı uygun gören devlet büyüklerimiz, ay sonunu getiremiyoruz diye ağlayanlardır aynı zamanda. 3tl ye çocuk yetiştirebilirsiniz diyerek koyundan hallice halkla dalga geçiyorlar, yazık...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.