Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25 mayıs metro otobüsündeki skandal

paylaş araştır

1. muğladan hareket eden ve istanbula gitmekte olan otobüste yolculuk yapan üniversite öğrencisi olduğu belirtilen bir bayanın sabah saat 05.40 sularında otobüsün muavini tarafından cinsel istismara uğraması haberi.

insanımız bu kadar aşağılık bizim. metronun sahibi olayı paralele bağlarken bir başka yetkili mağdur olan bayanın maddi manevi her türlü arkasında olduklarını ve durumun düzelmeyeceğini bilseler de düzelmesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını açıklamış.

2. milletimiz nereye gidiyor böyle dedirten haber. İnsanlarda utanma arlanma diye bir şey kalmadı mı, nasıl gözü kararmış ki, milletin içerisinde bir kadına taciz edebiliyor.

3. Yuh artık ! Bu kadar da değil .pes!"

Dedirten olay..

Merak ettiğim şu;o kadar ic içe olan koltuklarda hic gören olmamış mi? Görüpte dersini veren?

Bizim ülke olarak yeniden ve detaylı bir eğitime ve bu travmaları atlatmamızi sağlayacak terapilere ihtiyacimiz var.

4. daha üzücü ve içler acısı olan durumun otobüste bir tane mi erkek olmayışı olan iğrenç olaydır. olayı tabi ki açık açık yazamadım ama araştıranlar görecektir olay tacizden öteye geçmiş eşi benzeri az görülen olay.

bir tane avukat olduğunu söyleyen bir bayan ilgilenmiş kızcağızla. şunu da belirtmekte fayda var, kız üstünü örterek uyumuş.

5. Failin türkiye'deki tüm kadınların elinden tek başına yolculuk etme hakkını gasp ettiği için kesinlikle en ağır bir şekilde ceza alması gereken iğrenç olay. Yok gerçi artık erkek bayan fark etmiyor kime denk gelirse halleniyorlar.

Şimdi bir daha baktım, kolay kolay küfür eden biri değilim ama bildiğim tüm küfürleri düşündüm, yok bu adama hafif kalıyor. İçimden ya da kendi başımayken bu mübtezele edebileceğim yaratıcı küfürleriniz varsa lütfen mesaj atın.

6. ülkenin bu tür sapıklıklara gerekli cezai işlemleri uygulamadığı için (genellikle serbest bırakıp "sen aynen devam et kardeşim, gittiğin yol yoldur" mesajını yüzü kızarmadan veren uygulayıcılar!) gün yüzüne çıkan bir skandal daha.

yani nasıl bir zihniyettir diyorum bu. o kuş kadar beyinlerinde (beyefendileri tenzih ediyorum ) sadece bacak arasına çalışan mekanizmanın olması ne kadar da korkunç.

yeter artık ya!..erkeksiz bir dünya dedirtmeyin!..

7. savcının itirazı ile muavinin tutuklanarak cezaevine konulmasına sebep olan iğrenç olay. böyle bir sapığın dışarıda gezmesine razı olmayan savcıya da teşekkürlerimizi sunalım.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.