Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25.03.2016 bağdat'ta oynanan maçta patlama

paylaş araştır

1. Irak'ın başkenti Bağdat'ta oynanan futbol maçında meydana gelen patlamada en az 30 kişinin öldüğü ve 60 kişinin yaralandığı söylenen patlama.

bir güne güzel uyuyup, güzel uyanamayacak mıyız.

(Bkz: ırak)
  2. Hemen tüm ırak hükümeti isitfa ederse sona erecek terör saldirilarindandir. Bu kadar absürd zihniyetle uğraşıyoruz işte. Ee canım, belçika' da bir istifa herşeyi çözmüştü ya, irak'in da komşu ülkeleri isvec ve norvec ya o bakimdan.

3. insanlık dışı bir terör eylemidir. Bop'tan sonra malesef bitmeyen lanet devam ediyor.

Ancak istifa meselesini konu edenlere sıra gelince ortada ırak diye bir devlet mi kaldı dostum ? Bir tarafta bölgesel bağımsız kürt yönetim birliği, diger tarafta isid - pyd karışımında el değiştiren topraklar ve kukla bir hükümet.

İrak halkı değil miydi Saddam varken daha mutluyduk en azından sevdiklerimizin ölümünü görmüyorduk diyen ?

Hayır saddam olsa zaten ilgli bürokratları kendi gorevden alırdı da kıyas yaptığın ülkeye bak. Orta Doğunun aşiret devleti ve türkiye.. kel alaka.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.