Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23 nisan

paylaş araştır

1. Çoluk çocuk bayramı.

2. eski tadı tuzu kalmayan, gayet sıradanlaşan bayram.

nerde o eski günler diye iç çektirendir. çocukların bayramını doyasıya yaşamalarına izin verilmediği için üzüntülere neden olandır.

tek iyi yanı tatil olmasıdır, zira bayram deyince akla tatil gelmektedir artık.

3. terör ve şehitler sebebiyle kutlamalarının iptal edildiği açıklanan mustafa kemal atatürk'ün çocuklara armağan ettiği ulusal egemenlik ve çocuk bayramıdır.

4. terör baskısıyla bu yıl resepsiyon ve kutlamaları iptal edilen bayram olamayacak ulusal egemenlik ve çocuk günüdür.(demek oluyor ki;egemenlik abluka altında,çocuklardan hiç söz etmeyeyim bayramlık ağzımı açmamak en evlası)

5. ilkokulda ;ilkbaharı cicicim çok sevdiğim için hep yeşildir elbiselerim .... ben bu rengi pek çok severim gibi masumane çocuk şarkıları ile dimağımda kalmış ne zaman tahattur etsem ayrı bi haz bi keyif veren gündür

6. okul törenleri için çocuklara renkli kıyafetlerin dikildiği, aynı tip öğrencilerin ortada gezmesine sebep olan çocuk bayramı.

7. haydin herkesin kutlu olsun bayramı dediğim gün.

8. tüm dünya ülkelerinden çocukların ülkemize gelerek kutladıkları, bir günlüğüne de olsa devletin önemli makamlarında temsilen oturtuldukları ulusal egemenlik ve çocuk bayramı.

9. ulusal egemenlik ve çocuk bayramımızdır

sayın idal'in bir günlüğüne yönetimi içimizden birine devredeceği gündür ayrıca (gülücük)

10. Bugün kutlanan ve ulu önder mustafa kemal atatürkün çocuklara armağan ettiği çocuk bayramı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.