Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.12.2016 kasımpaşa vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. süper ligin 14.haftasında beşiktaşın kasımpaşa ile deplasmanda oynayacağı mücadele. başlama saati 19.00. beşiktaşın yılmaz neferlerinin yine bir kasabı atmayacağı, rakibe çok ucuz kırmızı kart ya da beşiktaşa çok ucuz penaltı çalınacağı maç olacaktır tahminimce. zaten her maç olan şeyler müneccim olmaya gerek yok bunu söylemek için.

(Bkz: futbolun katili türk hakemleri)(Bkz: 2016-2017 beşiktaş'ı yine şampiyon yapma sezonu)(Bkz: Tüpçü)
  2. 9 kişi kalsak da kazanacağımız maçtır inşallah.

3. her maç 14 kişiyle oynayan beşiktaşın 7 kişi de kalsa kazanacağı ve sonra başkasının pozisyonlarını eleştireceği maç.

ilahi adalet şaşmayacak. siz şimdilik tadını çıkarın.

4. Tahmin edildiği gibi Beşiktaş'ın yine haram gol atarak 1-0 öne geçtiği maç.abv bu ne artık.tolgayın rakibin ayağına yaptığı çok net müdahale verilmedi pozisyonun devamı gitti gol oldu.ondan sonra İskoç hakem çok kötüydü. Adil hakem olunca ne mal olduğu ortaya çıkıyor Beşiktaş'ın.

5. Ilk yarısı Beşiktaş'ın pardon Halil umut melerin 1-0 üstünlüğü ile biten maç.

6. kasımpaşanın ikinci yarının başında bulduğu gollerle 2-1 öne geçtiği ve 70.dakika itibariyle önde de götürdüğü maç ama bu maç böyle bitmeyecektir.

7. maçı tam izlemedim ara ara izliyorum. golden önce bariz faulü atlamış ve golden sonra telfai etmek için saçma sapan fauller vermişti.

ikinci yarı yeni açtım ve tolgay neden faul vermedin diye şaşırdı üstüne atibaya faul çaldı.

tanım: beşiktaşın büyük ihtimal puan kaybedeceği maç.

8. 2-1 kaybedip büyük fırsat teptiğimiz mücadele.

sağlık olsun.

9. bedava penaltı ya da rakibe komik kırmızı kart verilmeyince beşiktaşın gerçek halini ortaya döken maç. alışmış cenk tosun denen zat,son dakikalarda sürekli kendini yere attı. başka hakemler anında penaltıyı çalıyorlardı.

10. liderlik bekleyenlerin liderliği almak yerine 3 puan geriye düştüğü maç. tekelinde bulundurduğu güç gitmeden farkı açsalar iyiydi.bu düzen değişince zerresini bulamayacaklar çünkü.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.