Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

16/07/2016 darbeci askerlerin yunanistan'a kaçması

paylaş araştır

1. fetö örügütüne bağlı 6 tane darbeci askerin Yunanistan'ın dedeağaç şehrine iniş yapması haberi.

2. 15-20 gün sonra türkiye'ye teslim edileceği söylenen darbeci askerlerin sığındıkları kaçış yeri.

3. Orda ölseler keşke de yurt toprağın bir mezarlık yerleri bile olmasa diyeceğim ama kendime yakıştıramıyorum.

Hiç teslim etmesinler vatan haini her yerde vatan haini bence

Vatan haini ancak düşman yurduna sığınır diye düşündüren şaşırılmaması gereken durum

4. ne yaptıklarının farkında olmadıklarını düşündüğüm bir grup askerin türkiye için zaten düşman sayılacak bir ülkeye sığınması.

5. ya arkadaş askersin sen, senin bir onurun gururun olmalı, kalkıştın bir işe başarısız olunca kaçmalar hem de yıllarca düşman bellediğin ülkeye kaçma da ne oluyor? alırsın yanına bir kurşun sıkarsın kafana, buna cesaretin yoksa teslim olursun.

tsk hiç bir zaman melek değildi ama itibarı hiç bu kadar yere de düşmemişti.

tanım: yurttaşını öldürmeyi, meclisi bombalamayı düşünen karaktersizlerin yaptıkları hareket.

6. onur,gurur,şeref yoksunu vatan hainlerinin kurtuluş yolu olarak seçtikleri durum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.