Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

15.01.2017 fenerbahçe vs adanaspor maçı

paylaş araştır

1. Eleme usülsüz Maçların 90 dakika olmadığını, zaman zaman 100 dakika da oynanabileceğini biz sporseverelere gösteren, değil 100 dk, 200 dakika veya sabaha kadar da oynansa, fenerin zaten 1 puandan fazla alamayacağı/alamadığı maç.

2. Maçı izlemediği belli olan rakip takım traftrlarınca eleştirilen

Maç. Yahu Adana yerden kalmadı ki, daha geçen maç değil miydi kendi teknik direktörüne pardon rakibin teknik direktörüne takımı kaldır diye yalvaran.

her pozisyonda yere yattılar 6 dk az bile. Tabi bizim de mhk hakemlerimiz olsa iş son dakikalara kalmadan fark yaparız.

3. klasik bir fenerbahçe maçı.

+1 penaltı, 90+ bilmem kaç uzatma. çok da şeapmamak lazım.

4. Ağzı olanın konuştuğu maç. Hakeme orta parmak göstermeyi normal sayıp Quaresma adlı kasabın yaptıklarını savunacak kadar düşerler.

Biri hatırlatsın her maç bedava penaltı alan biz değiliz kendileri. Kendilerine verilmeyen sayısız kırmızı kartı saymıyorum bile.insanda utanma olacak ki bir yerde durmasını bilecek.

5. fenerlilerin hakemden ziyade takımlarını eleştirmelerini gerektiren maç.

ayıptır, ligin dibine demir atmış takımla oynuyorsun tonla pozisyon veriyorsun.

6. hakemlerin kötü, orta sahaya transfer yapmayan yönetimin kötü, maça gitmeyen taraftarın kötü, futbolcuların kötü kısacası herşeyin kötü olduğu maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.