Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

15.01.2017 fenerbahçe vs adanaspor maçı

paylaş araştır

1. fenerbahçenin zorlu ikinci yarı maratonunda çıkacağı ilk lig mücadelesi. başlama saati 19.00

2. tarlada işçileri varsa fenerbahçe'nin yine rahat bir galibiyet alacağı maç.

3. fener kompleksli dünyası siyah beyazdan ibaret olanların fenerden korktuklarını gösteren maç.atı da ben almıştım zaten, kupa iade edeceğiz diye ötenler vardı.

4. Fenerbahçe'nin Volkan Şener skrtel neustadter Hasan Ali topal Josef ozan aatıf lens fernandao 11 i ile mücadele ettiği br 16.dakikada futbolun katilleri tarafından Fenerbahçe'nin penaltısının verilmediği maç.

5. 24 te Adana'nın magaye ile 1-0 öne geçtiği maç. 0-0 ken gözünün önündeki net penaltıyı vermeyen hakem müsveddesine selamlar.

6. Fenerbahçe savunmasının tel tel döküldüğü ve başka takımlar gibi hakem desteği de almadığı için ilk yaısını 2-1 geride kapattığı maç.

7. Hakem müsveddesinin fiili olarak ta araya girerek fenerbahce ataklarını kestiği maç.

8. Adanalı oyuncunun kaleci gibi kestiği topa çok ilginç şekilde hakemin penaltı vermesi sonucu fernandao nun golüyle skorun 2-2 ye geldiği maç.

Bu Dakika'dan sonra tüm şartlar Adana'nın puan alması için.

9. Adanaspor'un ikinci yarının tamamını yerde yatarak geçirdiği maç. Bu ıtandje da bizim maçlarda Panter kesiliyor başka maçlarda kaleye giden topu izliyor köpek herif

10. Hakem müsveddesi tetikçilerin yine görevlerini yaparak Fenerbahçe'nin 2-2 berabere kaldığı maç.

Dediğimiz gibi skor 2-2 ye geldikten sonra ceza alanına yakın yerlerde hiç faul verilmedi Fener'e. Abv sizin futbolunuzun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.