Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1 dakika ile ygs'ye alınmayan öğrenciler

paylaş araştır

1. her ne kadar insanın içini acıtan görüntülere maruz kalsalar da hatayı kendilerinde arayıp daha erken evden çıkmaları gereken öğrencilerdir.

sanırım kural da katı olarak uygulanıp, hiçbir şekilde esneklik verilmediği için hiçbir öğrenci saat geçtikten sonra alınmamış içeri.

2. 1 dk geç geleni alırsan 2 dk geç gelenin suçu ne? oda diğerine göre bir dk geç gelmiştir. hadi onu da aldın, bu kez 3 lükler olacaktır. al bakalım dört köşe olacak dört dk gecikenler. 5 dakikada beşiktaş desen de bu işin sonu yok bir yerde alımı durduracaksın ve o ana da yeniden 1 dakika gecikenler olacak. o zaman gecikmeyeceksin.

1 dakika tanımı uygun olmayan başlıktır. geç kaldıysa geç kalmıştır.

3. tv ve radyolarda saati hakkında bilgi verilen ama buna rağmen bu uyarıya kulak asmayan ya da mücbir sebeplerle vaktinde sınav yerine ulaşamadıkları için mağdur duruma düşen öğrenciler.

tv'de izlerken gerçek anlamda çok üzüldüm. bir yılına mal oldu ama uyarı yapıldı. biz millet olarak herşeyi son dakika da yapmaya bayılıyoruz ama işte bazı zamanlarda o son dakika bizi mahvedebiliyor.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.