Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.12.2016 dinamo kiev vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. yoğun kar yağışı altında oynayacağı ifade edilen müsabaka.

soğuk hava şartlarına alışkın dinamo kiev karşısında bu durumun beşiktaş açısından bir handikap olduğunu düşünüyorum.

2. beşiktaşın hakem yardımı almadan,onuru için oynayacaklarını açıklayan rakibe karşı nasıl bir sonuç alacağını merak ettiğim maç.

maç sonu olası kötü sonuçta ağlak efendinin ama saha çok karlıydıııı, fikstür neden böyle, neden biz aralık ayında burada oynamak zorunda bırakılıyoruz şeklindeki ağlamalarını duyabiliriz, şimdiden hazırlıklı olmak gerek.

3. sarıların beşiktaş,

...kazanıp gruptan çıkarsa zaten kolay rakip kolay grup

...berabere kalır gruptan çıkarsa beşiktaş balı

...berabere kalır gruptan çıkmazsa sen kolay rakibi yenemiyorsan gruptan çıkma zaten

...kaybederse Beşiktaş'ın balonu patladı

gibi tipik sarı ağlaklık ve yorumlarına maruz kalacağı 90 dakika.

o yüzden beşiktaşlı arkadaşlara şimdiden tavsiyem maçın sonucu ne olursa olsun "sarı " gördüğünüz anda yorumundan kaçmanız olacaktır. onların futbol bilgisi ve yorum kabiliyeti şu yukarıda özetini geçtiğim ifadelerden gram fazla değildir.

kaç kere beşiktaş maçı sonrasında tükürdüğünü yalayanlar hala konuşuyor hala konuşuyor.

en Son napoli en az 2 fark yapıyor benfica da ilk 30 dakikada gruptan çıkıyordu değil mi?

4. kendi hayal dünyasında gerçek dışı şeyler kurup ona inanan ve onun üstünden başkalarını suçlayıp, çamur atmaya çalışanların şimdiden kılıflarını hazırladıkları maç.

evet Beşiktaş hakkederek takır takır top oynayarak çıkacak eğer gruptan çıkarsa değil mi. napoliye atılan gol ofsayt değil, benficaya atılan gol ofsayt değil, benficaya son saniyede iğne deliğinden geçen top şans değil, ofsaytla da olsa 3-3 e gelmesi maçın hiç şans değil çünkü 3-0 ken bile Beşiktaşlıların kendileri bile çok emindi (!) maçın döneceğinden. grupların oluşumunda da hiç şans yok çünkü Barcelona,city ve celticli gruba ya da real,dortmund ve s.lizbonlu gruba düşse de aynı performansı gösterirdi.

ama hakem ama şans böylelerinin ağzına laf veriyor işte. ama çekirge her zaman zıplamaz. ağlamayın maçtan sonra.

5. Bu kadar da olunmaz arkadaşlar, Yapmayın. Beşiktaşın kazanması halinde önümüzdeki sene iki takımımızın direk şampiyonlar ligine katılacağı, bu nedenle de olsa Başarılar dileyip saygın olmaktansa hala laf üretip güzel çenelerinizi yorduğunuz, trt-1 den naklen yayınlanacak olan bir şampiyonlar ligi maçı.

Bir hafta içinde başakşehir, fenerbahçe ve kiev.. ikisini geçtik bunun da içinden kaZasız belasız geçeceğiz inşallah.

6. Bir galatasaraylı olarak beşiktaşın galip gelmesini yürekten istiyorum ama hiç kolay bir maç olmayacak.

Bşarılar karakartal

7. Beştaşın efsane tarihinde 5 kere katılabildiği CL gruplarından sonunda çıkacağı maç.. + Çeyrek final görmüş mesabesinde fahırlanacakları için şimdiden kahırlandığım da maç

8. beşiktaşın Fabri, Beck, Marcelo, Tosic, Adriano, Atiba, Tolgay, Oğuzhan, Quaresma, Olcay, Aboubakar 11 i ile başlayacağı mücadele.

9. Trt reklamı geç, reji kiev'e bağlan, Allahım yardım et amin, hakem sakın bak, Marcelo adam geçirme, Aboubakar gol at, Atiba topu kap, Beck orta aç, Oğuzhan pas ver, Koş Olcay koş, Ricardo asist yap, Fabri sen sadece kurtarış yap, ayağında top tutma, çalım atma diyerek günlerdir beklediğimiz maç

Başarılar Beşiktaş!

10. Dinamo Kiev'in 10.dakikada 1-0 öne geçtiği maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.