Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.12.2016 dinamo kiev vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. siyah beyazlı ekibin şampiyonlar liginde bir üst tura çıkması için çok önemli olan maçtır. Beşiktaş bu son maçta Dinamo Kiev'i yenerse gruptan çıkmayı kesin olarak garantiliyor. Beşiktaş, Dinamo Kiev ile berabere kalırsa puanı 8'e yükseliyor ve Benfica-Napoli karşılaşmasının sonucuna göre Avrupa'daki yoluna Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi'nde devam edecek. Şampiyonlar ligindeki tek temsilcimiz olan beşiktaş'a başarılar diliyorum. Taraftarın diliyle; "saldıııır beşiiiktaşıııım oleeeyy"

2. dinam kievin kendi sha ve seyirci avantajını kullanacağı, beşiktaştaki eksikleri de göz önüne alırsak kazanabileceği ama hiç te kolay olmayacak olan maç.gerçi diğer maçın skoruna göre beraberlik te yetebilir.

(Bkz: Sakin ol Şampiyon.)
  3. 99'daki atletic Bilbao maçına fena halde benzettiğim karşılaşma.

sonu nasıl olacak bakalım?

4. trt 1'den naklen ve şifresiz olarak yayınlanacağı açıklanan ve bizleri sevindiren müsabaka.

sarıların beklentilerini biliyoruz ancak beşiktaş bu maçı kazanırsa ülke sıralamasında Belçika'nın çok büyük ihtimalle üstüne çıkacağı için 2018-2019 sezonunda hiçbir Türk takımının ön eleme oynamayacağını da belirtelim.

5. Her sene gruplarda elenip devlet eliyle şampiyon yapılıp maç yapmadan puan kazanıp ülke puanına katkı yaptığını düşünen Beşiktaş'ın Kiev deplasmanı.

Gerçi hoş Avrupa'da da hakem şansı fazlasıyla yanlarında.ofsayttan atılan gollerle buralara kadar geldiler. Beşiktaş'ın kazanamayacağı ama gruptan çıkması diğer maça bağlı olan mücadele.

6. Kedinin ulaşamadığı ciğere pis demesini anımsatan entrylere sebep olan maçtır. Devler liginde namağlup olan ve ülkenin tek temsilcisinin başarısı ile övünmek şöyle dursun, haset etmek, çamur atmak nasıl bir hainliktir acaba diye kendimi alamıyorum

7. Beşiktaş'ın Gruplarda son maça biri son saniyedeki şans frikiği, ikisi ofsayttan atılmış olmak üzere haksız 3 ballı 1 puan almış olarak gelen ama yine de Kiev'de tokadı yiyip geleceği maç.

8. Serçelerin dinamofener taraftarı oldugu maçtır. Kendi ülkesine ihanet etmekle eşdeğer bir tutumdur.

9. Beşiktaş'ın yine birilerini fena göz edeceği maç.

kudurun çok daha zevkli oluyor.

10. ligde ve avrupada tam hız yoluna devam eden, devler ligindeki tek ve başarılı temsilcimizin yarın gruptan belki de lider olarak çıkma ihtimalini barındıran maçtır. ülkemizin tüm renklerinin bu maçta tek ses tek yürek olacağına inanmak istiyorum. çünkü kara kartalın yarın alacağı sonuç, ülke futboluna puan kazandıracaktır. yaşadığımız şu zor günlere bir tebessüm ekleyecektir. ama bunu bile çok görenler olmayacak mı, varsın olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.