1 2 3 4 5 6 7 8

Sevgilinin karşı cins kankasıyla aşırı samimi olması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Böyke bir şey mümkün müdür hep düşünürüm. Çünkü olayın perde arkasında gizli sevgililik olur çoğu zaman. Diğer gelecek kişilerin hepsi paravan sevgili görevi görür. Esas duygular kanka iki cins arasında olur ama ya topluma açıklamakta çekindikleri bir şey vardır ya da ilişkilerini itiraf etmek için uygun bir zemin oluşmamıştır. Hedef saptırmak için araya farklı kişiler girer. Ancak karşı cins kankasını sevgilisi gibi öper, sarılır, aynı evi paylaşır. Ama sorarsan adı kankadır(gülücük) Ben bu araya giren kişilere çok üzülüyorum. Düşünsene tek derdin sevilmek o da sadece bir paravansın, bilmediğin bir gerçeği

  saklıyorsun.

  Çok acı...

   
 2. Koşarak uzaklaş.

  Zira Boynuzlar uzamaya başlar

   
 3. Boynuz garantili diyorsun, yakışır dediğim.

   
 4. Çetrefil konu, katkı sunalım ama erkek gözüyle ;

  - eğer kadın ve erkek bu kanka modla mutluysa,güzel vakit geçiriyorlarsa,kankaligin başı ya da sonu yatakta da bitse ,bu durum kimseyi de etkilemiyorsa bize ne ,ister sevgili ister kanka olsun insanların hangi sifatla sevistigine niye bu kadar takılıyoruz :)

  Başka bir açıdan ise ;

  -erkek bu tarz ilişkide amaç ne araç ne diye kendine sormalı . Kadın eski sevgili,mevcut sevgili ya da olası sevgiliye mesaj verebilmek için ,kendini degerli hissedebilmek icin ,hatta kıskanç olan diğer kadınlara mesaj verebilmek icin seni etrafinda uydu erkek olarak kullanabilir ve hatta tek uydu erkek te sen olmayabilirsin ve bunu da anlayamazsin.

  İnsan doğasının en temel ihtiyacı takdir edilme ve beğenilme der william James . Kadınlar bu ihtiyacını dallama erkekler sayesinde çok kolay tatmin eder .

  Hepinizi kurtaricam sevgili hemcinslerim, daha fazlası için dm den yazın,burdan bu kadar :)))

   
 5. Suppo beycim olmuş ama eksik olmuş. Sen bu kankasıyla sevgili olan hatun kişisinin yeni sevgilisi olsaydın ne hissederdin bir de onu yazsaydın mesela dediğim olaylar bütünü.

   
 6. Aslında onu da yazdım,bu durum kimseyi etkilemiyorsa dedim .

  Örnek verdiğin duruma bakacak olursak ; yine banane derim,o kişiyle sevgili olan kişi durumu kabullenir ya da kabullenmez,onların tercihi ve değer yargısı . Ben bunu niye dert edeyim onu anlamadım :)

  Ha diyelim dediğin gibi benim sevgilim olsun,sen niye dert ediyon:)

   
 7. Kelime oyunu yarışmasında değiliz Suppocum. Ben karışmadım ki sana sadece sen olsaydın ne yapardın dedim. Net ve temiz :)

   
 8. genişlik olabilir.

   
 9. kankayla aşırı samimi olmak.

  insan kankasıyla niye sevgili olsun ki ?

  o zaman kanka olmaz sevgili olur.

  yani kanka görünümlü sevgili daha önce hiç görmedim.

   
 10. Kankayla belli bir samimiyet olur zaten adı bunun için kanka. Ama bazıları gizli kapılar arkasında sevgili, topluma karşı kanka olarak gözüküyor. Aşırıdan kastım aşk ve temaslar...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam