1 2 3 4 5 6 7 8

pons gliom beyin sapı tümörü

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. çocuklukta başlayan sinsi bir tümör türüdür. anlaması zordur. denge kaybı kol bacak incelmesi çift görme bulguları varsa mr çekilmeli.başka türlü ortaya çıkamıyor.acil şifalar dilerim.

   
 2. not: halen çözümü bulunamadı

   
 3. değişik hastaneler, değişik doktorlar görmelidir. bazen tedavisi olmadığı sanılan hastalıkların hiç umulmadık bir yerde şifası bulunabiliyor. söylemesi dile kolay ama umutları ve moralleri yüksek tutmak gerekir. ikibinonaltıda babamın beyin sapı felci geçirdiği zaman doktor on gün içinde öleceğini sadece bana söylemişti. hastanede yatıyordu babam. doktora dediğim şey, elinden geleni yap ne olur, ben de babama hasta yatağında iken ense ve kafa bölgesine masajlar yaptım. allaha şükürler olsun ki -güç kaybı olmasına rağmen- babam hâlen hayatta. yani umutları yüksek tutalım. o doktor da ailemden biri gibi, abim gibi geliyor bana. herkese acil şifalar dilerim. allah iyileşmeyi nasip etsin.

   
 4. umut kıran hazırlıklı olun kaybedeceksiniz diyen doktorlara rağmen hasta iyi.size de çok geçmiş osun.izmirde osman tayfun dalbastı adlı doktor var enson çare ona gideceğiz operasyon uygun görülürse. herkese acil şifalar dilerim.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.