1 2 3 4 5 6 7 8

online eğitim

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. akıllı telefon, tablet veya bilgisayar vasıtayla internet üzerinden, kamera görüntülü ve sesli eğitim sistemi.

   
 2. Pandemi süreci içerisinde uygulanmaya çalışılan ama zerre faydası olmayan hem öğretmen hem de öğrencinin rezillik çektiği sistem.

   
 3. online eğitimden mezun olan özellikle üniversite eğitimi için, sıkıntısını ileriki yıllarda ülkece göreceğimiz sistem.

  pandemi sürecinde zorunlu kalınan, ama eğitim öğretim namına öğrenciye hiçbir şey veremeyen, deyim yerinde ise boş mezunlar yetiştiren ( kendini geliştiren, öğrenmeye istekli öğrenciler hariç ) bir sistem.

  eğitim psikolojisi, öğretim yöntemleri ve objektif ölçme ve değerlendirme açısından eksik kaldığı için uygun yeterliliğe erişmemiş öğrencinin mezun edilmesi sonucu iş hayatında toplumu ilgilendiren sıkıntılar olacağı aşikar.

  insan hayatının teslim edildiği doktoru, eczacısı, diş hekimi

  mekanik ve inşaat alanında insan hayatının teslim edildiği mühendisi ( bina inşaatından tutun asansör, ısıtma soğutma sistemleri vs. )

  insan hayatının teslim edildiği öğretmeni ve benzeri örneklerinde yaşanması muhtemel sıkıntıların olacağını düşündüğüm, ilerisi için sıkıntılarının daha iyi kavranacağı muhtemel ülkece çok pişman olacağımız bir sistem olarak görüyorum.

   
 4. bugün sabah dokuz akşam beş arasında merkezin düzenlediği, katılımımın mecbur olduğu teknolojik eğitim. yaşımız kırklara geldi eğitim durmadan devam ediyor. allah bana zihin açıklığı versin bugün.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.