1 2 3 4 5 6 7 8

hayatımın kadınısın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir. Baş rollerinde Uğur Yücel ve Türkan Şoray paylaşmaktadır. Görüntülerini Jürgen Jürges'nın çektiği filmin müzikleri Srdjan Kurpjel'e aittir. Yapım şirketler TMC Film ve Mahayana Film'dir ve yapımcı Erol Avcı'dur.

   
 2. hemen hemen her kadının duyduğu kandırmaca.

   
 3. özellikle evlenme tekliflerinde erkeklerin hayatını geçirmek istediği kadına söylemesi adeta zorunluluk haline gelen klasik cümledir. ve her kadın duymaktan hoşlanır nedense...

   
 4. artık sıradanlaşmış bi söz.bunu hayatında bi kişiye söyleyecen arkadaş!

   
 5. erkeklerin palavralarından sadece biridir. Hayatımın kadınısın ile başlar annemin gelini çocuklarımın annesi diye bitmesi muhtemeldir.

   
 6. Bir erkek için hayatının bir kadını vardır, o ise annesidir.

   
 7. Gerçeğe yakın olmayı bırak muhtemelen bir enderfın serotenın ve oksitosin hormonunun; oluşturduğu sonuçlara katlanması gerçeğidir. Daha sonra kadın tarafından bu söylemin gercekliği ortaya çıkmadıgı için er kişiye uygulanan psikolojik şiddet sonrası oluşacak olan buyuk yanılgıyı anlamak ve pişmanlıktır.

   
 8. erkeklerin kadınları etkilemek için kullandığı klasikleşmiş sözdür.

   
 9. belirtili isim tamlaması şeklinde kullanılınca çok romantik anlamlara gelebilen isim cümlesi. belirtisiz isim tamlaması şeklinde kullanılması halinde hakaret olarak algılanması muhtemel. zor ya..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.