Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3 harfli marketten tekne satışı

paylaş araştır

1. dün gördüm inanamadım.

80.000 TL verip tekne alıyorumuşsunuz.

Daha doğrusu 79.9 gibi bir fiyat.

açıldım denize ben deniz demem, gökçe bağlarım, gökçe bağlarım...

sezona uygun ilanlar.

zaten geriye ağırlıklı olarak denize açılmak ve geriye dönmemek seçenek olarak sunulabilir.

Kon Tiki diye bir roman okumuştum çocukken.

Çok cazip gelmişti.

Bir de Huckleberry Finn'in maceraları vardı.

Bu nasıl bir nehir ki üzerinde sallarla kafana göre geziyorsun diye düşünüyordum.

salda yaşamak.

düşük maliyetli hayatta kalma biçimi.

2. stoklarla sınırlıdır mutlaka.

iki tane almaya kalksak vermezler.

sabah market açılınca teknenin üzerine ilk çullanan teknenin sahibi olur. çünkü tekne kapış kapış gidecek gibi.

tekne deyince burada; yaşadığım ilçede başka bir problem var.

bizim bir baraj gölümüz var yüzeyi yaklaşık elli kilometrekare. bu gölde belediye tekne turu düzenliyor. ilçe dışından çok fazla ziyaretçi akını var. yürüyüş yaparken üç dört kişi arabasıyla durup ''gemi turuna'' nereden gideceklerini sordular. ''gemi turu...:)'' (ayrıca ilçe zaten küçücük, yanlış gitme olasılığı yok fakat telaşlı milletimiz her yerde aynı.) benim düşündüğüm konu ise gemi turuyla ne hayal ediyorlar titanik falan sanırım. torosların arasında küçücük baraj gölünde gemi... benzetmek gibi olsun çamaşır makinesinin icat edilmediği ya da icat edildiği fakat bizim eve gelmediği geçen yüzyılda annemizin çamaşır yıkadığı leğenlere su doldurup kağıttan kayık yapıp içinde yüzdürürdük.

daha neler duyacağız neler.

konuya dönersek bizim bu tekneden almaya niyetimiz yok haberiniz olsun. babam ayağını yerden kesme der hep.

3. içinde oturmalık tekne motor dahil değilmiş.

acaba o motor kaç paradır 2 3 bin değildir dimi.

alsam mı ki ankaraya yakışır arabanın arkadasınsda gezdirip dururum yada ileride buraya deniz gelirse hazır bulunsun

4. alınması gereken "dıştan takma motor" fiyatının tekne fiyatından pahalı olduğu ilan.

5. Tekne firmasının güzel reklamı oldu

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.