Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Yozgat'ta 4000 kişinin İstiklal Marşı Okuması

paylaş araştır

1. Yozgat il milli eğitim müdürlüğünce düzenlenen ve 12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulünün 95. yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri için 4000 kişinin katılımı ile İstiklal Marşımızın okunması ve bir klip hazırlanması olayıdır.

10 kıtadan oluşan İstiklal Marşımızın her bir kıtasının farklı gruplar tarafından okunması ile yapımı tamamlanan projeye 4000 kişi destek vermiştir.

2. yozgat'ın adını duyurmaya yönelik son derece olumlu projelerden bir tanesi.

sadece istiklal marşı'nın kabulü sebebiyle değil, her zaman yurdun dört bir yanında aşkla,sevgiyle yapılması gerekir.

3. helal olsun yine gurur duydum dedirten olayımız.

farkımız ortada...

bu konu beğeni alır arkadaş.

4. az evet haberlere baktığımda gözüme çarpan ve insanı gururlandıran bir bir durum insanların toplanıp ay yıldız yaptığı ve ortaya güzel bir görüntünün çıktığı haber başlığı

5. İnşallah bir o kadar da Mehmet Akif'e fatiha okunmuştur. Zira mühim bir mesele.

6. bütün illere de yayılması canı gönülden istenen etkinlik.

7. yozgatın adını güzel ve hoş etkinlikle duyurulmasına sebep olan olay.

8. yozgat için onur verici bir davranış.

yalnız bu zamana kadar yozgat'ın adı öyle ya da böyle duyuldu. sadece duyuldu ve duyulmakla kaldı.

doğru düzgün bir yatırımın yapılmadığı bir şehrin adı duyulsa ne olacak ki.

(Bkz: yozgat)
  9. güzel bir davranış.

ama aklıma takılan tek bir soru var yozgatta 4000 kişiyi nereden buldular çevre illerden destek mi aldılar yozgat bura ne 4 bini ala ala hala birşeyler oturmuyor :)

10. çevre ilçeler yeter. yerköy ve sorgun :)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.