Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2016

paylaş araştır

1. Nagihanı her gördüğümde onu boğazlamak istediğim ya bi insan bu kadar mı itici olur dediğim bu insanın hala elenemediği görünce sinirlerimin bozulduğu yarışma.

2. birleşme öncesindeki birincisinin kim olduğunu bilemediğim ama elenenim kim olduğunu bildiğim yarışma. Acun Ilıcalı sadece elenen ismi açıklarken SMS sonuçlarını yayınlamadı. Ya da ben mi kaçırdım bu haftanın birincisi kimdir? benim için çok önemli evet çok önemli-gülücük

3. dün akşamki eleme konseyinde ünlüler takımında aday olan 3 kişiden ezginin gittiğini öğrendiğim yarışma. ünlüler takımı adını daha iyi olduçünkü en zayıf halkayı geride bıraktılar.

gerçi ezgi gibi bir yarışmacı bile bulaşık , çamaşır makinaları artı 5000 tl çek artı laptop kazanarak ayrılıyor yarışmadan. bence oldukça karlı kapattı yarışmayı.

4. semih öztürk denen yarışmacının normal görüntü altında türlü türlü çakallıklar yaptığı yarışma. "gidene kadar beni yazacaklar" geyiğini ortaya attı, tepki gösterdi şimdi aynısını açık açık kendisi yapıyor. güç hep sende olmayacak semih efendi.

nagihanla birlikte en kısa sürede elenirsiniz inşallah. adam atakana zayıf dedi resmen kendi ne yaptıysa artık.kötü kalpli insanlar semih ve nagihan.

not: ibrahimspor

5. fragmanlarda bugünkü yarışma sırasında semihin parmağının kırıldığının söylendiği yarışma programı. tabi o da insan sonuçta da,üzülemiyor bile insan.

6. yine kötünün kazandığı ve acunun desteğiyle ittire ittire son adımlara kaldığı yarışma.aklıma başka bişey geldi,o da buna benziyor.

(Bkz: beşiktaş)
  7. bence şampiyonluğu atakan hakediyor. nagihan denen süratsız kadın arabayı aldı serkayın mallığından dolayı halkı uyutmaya tam bire bir program acun sevgililere 6 milton dolarlara malikane alsın garibanlar nagiye oy göndersin uyanın artık diyorum...

8. bu akşam atakan ile damlanın sms oylamasına çıkacağı yarı finalin yayınlanacağı yarışma.

9. finali bu akşam gerçekleştirilecek olan ve atakan ile serkayın sms e çıkacağı yarışma. hangisi kazanırsa kazansın farketmez,semih ya da nagihan gibi kötüler kazanmayacağı için sıkıntı yok.

10. avatar atakan isimli yarışmacının bu akşam yapılan finaldeki sms oylamasında serkayı geçerek şampiyon olduğu yarışma. bir survivor sezonu daha böylelikle kapanmış oldu.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.