Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2016

paylaş araştır

1. dünkü bölümün ardından hareketleri, sözleri,davranışları pek çok kişi tarafından sevilmeyen ve lakayıt bulunan nihalin de sonunda çok şükür elendiği yarışma.ben de izlemedim ama sosyal medyadan az çok ne olmuş kim kazanmış, kim elenmiş diye göz ucuyla da olsa bakıyoruz işte.

2. gönüllülerin dokunulmazlık oyununu yine kazanarak ünlüler takımından bir kişiyi daha yolladıkları yarışma. şaka maka ünlüler takımı baya azaldı. birleşmede sayı üstünlüğü gönüllüler takımında olacak.

3. favorimin semih öztürk olduğu yarışmadır.

4. semih öztürkün kesinlikle birinci yapılmayacağı yarışmadır. - gülücük -

5. an itibariyle yılmaz morgülün elendiği yarışmadır.

boşvveerr yılmaz bey söz konusu yarışma sana göre değildi

6. yunus , yattara derken yılmaz morgülün potaya girip elendiği yarışma. zaten takımına çok ta katkı vermiyordu. hadi arkadaşlar, yaparız taktiği biliyorsun yapacaksın edeceksin diye gaz vermekten başka bir numarası yoktu sanki.

7. dün izlenecek bir program bulamadığımdan dokunulmazlık oyununun son kısmına denk geldiğim yarışma programı. ünlüler bu sefer oldu derken 8-5 ve 9-7 önde iken yine verdiler oyunu ve yine kendilerinden birini eleyecekler.

tuğba özayın ismi yazıldı, kişisel dokunulmaz atakan da yunusun adını söyledi. sms te de yattara ya da ezgi 1 olur o kimi söyler bilmem.

ya ne olacağıdı rasim ozanı mı seyredeydik.

8. gönüllüler adasında yaşanan kavgadan sonra zaferin diskalifiye edildiği, semih öztürkün ise ünlüler takımına geçtiği yarışma.

9. favorimin ibrahim yattara olduğu, gerek yarışmalardaki başarısı gerekse herkes tarafından sevilen düzgün ve sempatik karakteri ile sonuna kadar hakettiğini düşündüğüm yarışmadır.

10. birleşme öncesi yarışmacıların kaybettiği kiloların ölçüldüğü ve yunus günçenin %18,8 lik kilo kaybı ile sınırları zorladığı yarışma.

bu arada birleşme öncesi adadan ayrılan son yarışmacı tuğba özay oldu. şok şok şok. - gülücük -

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.